Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Depressziós a barátnőm,...

Depressziós a barátnőm, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Depressziós, az ideggondozóban is kezelik. Próbálok türelemmel és segítve hozzáállni a kérdéshez, de néha úgy érzem, hogy ez a dolog túlmutat rajtam.


Folyamatosan anyagi problémái vannak, nem tud dolgozni. Próbálok segíteni neki, de nem fenntartható, hogy mindig kisegítsem, én is éppen hogy ki tudok jönni a havi keretből.


Az egyik megoldás az lenne, ha hozzám költözne egy időre, de nem tudom, megoldás-e, a saját lábára tudna-e állni ebben a helyzetben, ráadásul nem egy városban lakunk, munka mellett végképp nem tudom megoldani, hogy eljusson az ideggondozóba, vagy szakértői segítséget kapjon.


Azt gondolom, hogy depresszió ide vagy oda, de ezt a helyzetet neki kell megoldani, nem tudjuk helyette is akarni a változást.


Szerintetek mit kellene csinálnom? Meddig tudok elmenni? Az a baj, hogy bármennyire szeretnék segíteni, nem tudom feladni az állásomat. A szüleim rengeteget dolgoznak, apukám beteg is, tehát muszáj valamennyire stabilnak maradnom.


2016. dec. 12. 10:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy gonosznak tartod a válaszom... De szerintem mindenképpen csak addig menj el amíg magadnak nem ártasz vele... Hosszabb távon ez neked nem használ,ha a nyakadon van és lehúz anyagilag... Ha meg nem akarja a változást akkor azzal sajnos nem tudsz mit kezdeni.
2016. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tartsd a tavolsagot mert a te eleted is ramegy. Ne engedd hogy hozzad koltozzon.


Majd az orvosok rendbehozzak ha tudjak, nem a te feladatod.

2016. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Segítsenek a családtagjai is meg ő is magán vagy leszázalékoltatva kap vmennyi pénzt vagy keressen vmi állást.
2016. dec. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!