Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy dolgoznátok fel?

Ti hogy dolgoznátok fel?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm aki nálunk volt és bejelentkezve maradt a facebookjába. Okot adott arra, hogy kételkedjek benne, hogy kihasznál-e.Az összes barátom azt mondta, hogy hagyjam vele ezt az egészet mert csak kihasznál így az üzeneteiben rákerestem szigorúan csak a nevemre, hogy megtudjam hogy írt e rólam rossz dolgokat. 1-2 csúnya dolog volt de nem égbe törőek. Viszont véletlen belájkoltam egy képet amikor bent voltam a fbjában(nem vettem észre) és így észrevette hogy voltak a fbjában de én mondtam hogy én biztos nem voltam.

Ez kb 1 éve történt és még mindig lelkiismeret furdalásom van, pedig már fél éve jóba se vagyunk. Nem jött el a szülinapi bulimra mert azt mondta hogy beteg viszont másnap már elment egy discoba..Valamint én vettem neki szülinapi ajándékot ő nekem pedig semmit. Továbbá nagyon sok pénzzel tartozik nekem és ő nagyon sokszor evett+aludt nálunk de én egyszer sem jártam náluk. Minden nap segítettem őt és kérdezgettem tőle hogy hogy van, amikor pedig nekem volt rá szükségem sokszor lesz@art.

ezek mellett az én tettem egy kis semmiség nem?!



2016. dec. 17. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Rettentően kis dolog amit tettél, egyáltalán nincs semmi okod rá hogy ezzel gyötörd magad.

Azóta meg már össze is vesztetek, és egy bunkó köcsög az a csaj, és te meg olyan sok jót tettél érte.

2016. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1, El sem tudom mondani, hogy ez most nekem mennyire jól esett! Köszönöm a válaszod:)
2016. dec. 17. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól esik olvasni az igazságot? :)

Legközelebb ügyelj arra hogy az ilyen kis dolgokon ne akadj fent. Ha megint kezd előjönni a lelkiismeret furdalás gondolj az 1. válaszomra.

2016. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!