Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sorstárs vagy barát?

Sorstárs vagy barát?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm egyetemen, akivel úgy éreztem már már bizalmi baráti kapcsolat alakult ki. Mindent képesek voltunk megbeszélni, egyetemi dolgoktól kezdve a magánéleti dolgokig mindent. Aztán nemrég kiderült, hogy nekem nem sikerült az egyik tárgyam, amivel valószínüleg kivágnak az egyetemről. Most, hogy ezt megtudta feltűnően megszakadt a napiszintű kommunikáció közöttünk, előtte legapróbb jellegtelen dologgal kapcsolatban is keresett. Rengeteg dologban segítettem neki az utóbbi időben tanulásban, amit nem értett elmagyaráztam neki, órákig korrepeltáltam és most úgy érzem csak kihasznált, neki ennyit jelentett a jó kapcsolat?

2016. dec. 17. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért kérdezd meg tőle, mi van? Nem biztos, hogy azért kerül, mert...

Próbáld ki, találkozz vele, kezdeményezz Te!

2016. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a helyedben én is így érezném, de a helyedben meg is kérdezném tőle.
2016. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!