Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire szokatlan ez a...

Mennyire szokatlan ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
18/l vagyok és van egy magántanárom (30-35/l) aki kb másfél éve tanít. Mindig is jóban voltunk, de nemrég nagyon szoros kapcsolat alakult ki köztünk, mindent megbeszélünk, tud az életem minden mozzanatáról és én is az övéről. Egész nap chatelünk, szinte lelki társak vagyunk, pedig szinte az anyám lehetne. Mindketten ilyen 'nem hiszem el, hogy vagy' állapotban vagyunk és nagyon szoros kötődés jött létre köztünk. Tapasztalt már valaki ilyet?
2016. dec. 21. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem , de ez vszinuleg meg fog szakadni idovel. amig tart, addig meg "elvezd ki".
2016. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát elég szokatlan, vagy nincsenek korabeli barátnői, vagy az is lehet, hogy te gondolod túl az egészet és csak ilyen lelkiismeretes válaszolgat egy tini lány chatelésére. Ha meg leszbikus, akkor úgy is kiderül.
2016. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 papics ***** válasza:
44%
hát azt azért meg kell hagyni, nem mindennapi eset, hogy ekkora korkülönbséggel ilyen szoros kapcsolat legyen két fél között. Az első válaszolónak egy szavát se hidd el, örülj hogy van egy nagyon jó barátod és becsüld meg! Hidd el, nincs nagyobb kincs ilyen barátságnál, bár ezt szerintem te is tudod.
2016. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!