Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megérné vele...

Szerintetek megérné vele kibékülni?

Figyelt kérdés

6 éven át volt egy nagyon jó barátom, de egy elég komoly nézeteltérés miatt összevesztünk,és vagy 2 éve nem is szólunk egymáshoz, se köszönés, se semmi. Viszont azt sem mondhatom,hogy teljesen nem érdeklem őt,mert akkor hazudnék. Ha a suliban elmegyek mellette,látom,hogy hátranéz rám, vagy egyszerűen csak azt,hogy néz, illetve a barátaimtól érdeklődik felőlem a hátam mögött, de a viszály miatt sokszor csak negatívum jut eszébe rólam az utóbbi években. Lehet,egy kicsit felfújtam annak idején ezt a vitát,ő próbált bocsánatot kérni,de akkor egy ideig látni se akartam,aztán pedig én üzentem neki,hogy szeretnék békülni,de akkor sem történt semmi.Most már eltelt egy kis idő,és eléggé hiányzik.Arra gondoltam,hogy valami úton-módon ki kellene vele békülnöm.Szerintetek 2 év után ez lehetséges,és ha igen,mit kellenne tennem?

16/L


2016. dec. 23. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Ha mindketten akarjátok, és magatok mögött hagyjátok az elmúlt két évet. Hat év barátság több, mint két év viszály,

Írj rá, hogy szeretnél beszélni vele.

Beszéljetek meg egy találkozót. Egy kávézóban, vagy ilyesmi helyen.

2016. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nem lesz ugyanolyan, mint volt. 2 év szünet még összeveszés nélkül is sok, nem hogy azzal.

Hogy mit kell tenned? Elé állni, és kb ugyanazt elmondani, amit itt leírtál. :)

2016. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már régen sem volt kíváncsi rád, akkor ennyi idő után pláne nem lesz az. Csak kínos helyzetbe hozod magad, ha elkezdesz könyörögni, hogy hadd lehess megint a barátja.
2016. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!