Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon tényleg ennyire buta...

Vajon tényleg ennyire buta vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig okosabbnak és érettebbnek tartottak a korombelieknél, de úgy érzem, hogy mostanában egyre butább vagyok.

Ebben a tanévben két olyan lányhoz kerültem a koliban, akik legjobb barátnők és nagyon okosak mindketten. Sokszor van az, hogy kijavítanak, ha valamit nem úgy gondolok, ahogy ők és fejeket vágnak, ha valamit mondok és egymásra néznek mosolyogva. Sokszor rájövök, hogy ők sokkal okosabbak nálam és én egyre butább vagyok hozzájuk képest. Eddig sosem tapasztaltam ezt senkivel se. Lehet, hogy ők tényleg sokkal okosabbak hozzám képest? Nagyon bánt a dolog, mert mai napig bárkivel beszélek, mindenki okosnak tart. De volt amikor mondtam az egyikőjüknek, hogy egy pasi azt mondta, hogy okos vagyok és el kezdett nevetni.

Szerintetek?

20/l


2016. dec. 26. 11:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 26. 12:11
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy okos vagy-e vagy sem, viszont azt igen, hogy a 2 "barátnőd" viselkedése szánalmas. Jól ismerem ezt az összenevetést, és nagyon undorító viselkedésnek tartom.
2016. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy leírtad ezeket, a gondolkodásmódodat, igen, elég butának tűnsz. Én is kiszoktam röhögni a hülyéket, néha akkora marhaságokat tudnak mondani hogy beszarás.
2016. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Először is, kedves utolsó! A kérdező nem buta.

Egyszerűen azon a szinten van, hogy túlontúl foglalkozik mások véleményével, de ez egy leküzdhető probléma, amit LE IS FOG KÜZDENI!

Ajánlottam neki könyveket, amik segíteni fogják abban, hogy kilépjen a komfortzónájából.

LÉGY OLY SZÍVES, ne döngölj már vissza valakit a földbe, ha egyszer nagy nehezen kikászálódott onnan.

Eszméletlen mód megköszönném.



8-as voltam.

2016. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!