Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát az ilyen?

Barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Bejött egy fiú nekem és a legjobb barátnőm összejött vele hetekig nem beszéltünk aztán jóba lettünk de ezek után nem nagyon tudok benne bízni.

Az egész ott kezdődött h a barátnőm nagyon tagadta h van köztük vmi is már az egész osztály rajtuk csámcsogott h tuti szerelmesek egymásba. Nagyon jól tudta a csaj h odavagyok a srácért. Egyik bnőm megkérdezte tőle h nem bántja h olyannal jött össze aki a legjobb bnőjének is tetszik? Erre csak annyit mondott h hát így alakult . Nekem annyit mondott h hát nem tudott mit tenni az érzéseit befolyásolni se tudja. Hetekig hazudott nekem az egészről.(biztos azt gondolta h nekem úgysincs esélyem) Nem először fordult elő h ugyan az tetszett neki aki nekem . Azóta túl vagyook a srácon.

16/L


2016. dec. 26. 14:20
 1/3 Someone Alone ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg azért hazudott neked hetekig, mert nem akart megbántani? Mert tudta, hogy ez nem fog jól érinteni?
2016. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én sose hazudtam neki ...de szerintem nem barátság h összejössz azzal akiért a legjobb barátnőd odavan csak mert több az esélyed
2016. dec. 26. 17:26
 3/3 Someone Alone ***** válasza:

Minek írtad ki a kérdést?

Úgyis csak olyan válaszokat fogadnál el, amik egyetértenek veled.

De én nem védek senkit.

2016. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!