Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is járt úgy hogy minden...

Más is járt úgy hogy minden barátjától eltávolodott a gyerekvállalás miatt?

Figyelt kérdés

Az összes barátnőm terhes vagy kicsi gyereke van vagy tervezik a következőt.

Nekem még nincs és egyelőre nem is vágyom rá.

Sőt hiába minden igyekezet, idegesítenek az övék is. Nem tudok 2 mondatot se váltani a barátnőimmel mert csak ez lehet a téma, vagy a mondat felénél már nem figyelnek, mert a gyerek bőg vagy valami életveszélyeset csinál és rohanni kell. Kimozdulni nem nagyon tudnak, és barátnőből valami bébiszitter meg segéd lettem.

Most egy újabb barátnőm esett teherbe és már rendesen depressziós vagyok előre az egésztől.



2016. dec. 29. 09:53
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és az a legjobb mikor a barátnőm mondja hogy én is gyorsan essek teherbe és akkor együtt babázhatunk meg pelenkázhatunk. Hát köszönöm, de nem kérek belőle.

24L

2016. dec. 29. 09:55
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Kifogtad az ostobenkó ősanya típusú barinőket :(

Keress olyan társaságot, ahol normális emberek vannak!

2016. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy én fiú vagyok, és 36 éves. Soha senki nem ér rá semmire, mert ott a család, meg a gyerek...


Hogy némelyiknek milyen a családi élete, az meg no comment.


Én meg egyedül lakom, én el vagyok így, nekem nem feltétlenül kell család, és ennyi idősen már egyre kisebb is rá az esélyem.


Nem azt szeretném, hogy nap, mint nap együtt lógjunk, de az, hogy havonta, kéthavonta nem fér bele egy két korsó sör az már sok nekem.


Hétköznap melózok egész nap, ha társaságra vágyom, elnézek szüleimhez, vagy bemegyek a kocsmába. Ott vannak tök jó fej nyugdíjas fazonok, akik unják otthon az asszonyt, meg hozzám hasonló egyedül maradt melós, és értelmiségi "fiatalok" akik az élet keserűségét a sörével, meg az Unicuméval próbálják elnyomni.

2016. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Váltani kell!
2016. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem a gyerekvállalás (egyelőre), hanem az eskövők hozták ezt a változást. A legtöbb barátom megházasodott és azóta jóval kevesebbszer tudunk találkozni, akinek pedig gyereke is lett, azzal szinte lehetetlen a kapcsolatot tartani. Ugyanakkor ha a helyükbe képzelem magam elhiszem, hogy nagy feladat és a napuk nagy részét ez emészti fel és örülnek ha néha pihenhetnek. Az ideális kompromisszum talán az volna, hogy ilyenkor a barátokkal kapcsolódjanak ki, de ki tudja néhány év múlva én hogy csinálnám. 24F
2016. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt módon leírtam a helyzetemet, erre 34%. Valaki aki lenegatívoz, esetleg leírná, hogy miért? Komolyan érdekelne.
2016. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár a barátaim egy része még szingli, a családosoknál vegyesek a tapasztalataim. Volt olyan barátnőm, aki éveken keresztül gúnyológott az ősanya-típuson, meg azokon a nőkön, akiknek megszűnik az élete szülés után és onnantól minden a baba körül forog, erre amióta megszületett a gyerek, pontosan ugyanolyan lett ő is - többes számban beszél, kizárólag a gyerekről lehet vele dumálni, semmi másról.. No vele nem is beszéltem már 2 éve, teljesen eltávolodtunk egymástól.


Viszont van olyan barátnőm is, akinek 2 gyereke van, de még mindig mindenféléről lehet vele beszélgetni, párhavonta meghívnak magukhoz társasággal együtt, kimozdul párhetente a kicsik nélkül és azon kívül, hogy ritkábban látom, semmi sem változott.. Szóval erősen emberfüggő, ki hogyan éli meg az anyaságot, szvsz.

Drukkolok, hogy legalább ez a barátnőd megtartsa önmagát is, de amúgy is elkezdenék mások felé nyitni a helyedben..

2016. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg járj el valami táncra, tanulj felsőoktatásban valamit, menj csoportos sportra új emberekkel.
2016. dec. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Evolúció bácsi gondolkodott róla, hogy amikor megszületik az utód, ő legyen az első az anya életében. Második a férj, és csak sokadik a barátnő. A regenerációs időszak végén, 40 felé fel szoktak éledni a régi barátságok, amik addig csak szunnyadoznak.

A pasiknál, ha nem is ennyire látványosan, szintén megfigyelhető ez a jelenség, pedig az ő barátságuk (szintén evolúciós okokból) sokkal erősebb a nőkénél.

2016. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!