Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mi legyen?

Szerintetek most mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, szeptember óta beszélünk.Távol lakunk egymástól, 2-szer találkoztunk. Én már rég mondtam neki, hogy kicsivel többet érzek barátságnál, pár hete mondta, hogy lehet ő is. Ma arra terelődött a beszélgetés és mondta, hogy a távkapcsolat nem neki való. Én még mindig többet érzek és nem tudom mit tegyek..
2016. dec. 30. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Jól jegyezd meg. A nők nem várnak senkire. Ha elbambulsz, kicsit félrenézel, akkor már más kufircolja.

Elmondta, hogy ő mit akar. Ha nem tudsz mellette lenni, akkor hamar talál olyat, aki majd mellette lesz.

2016. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban így van, senki sem fog rád várni örökké.. És másokra sem, az élet túl rövid ahhoz, hogy egyetlen egy dolgon leragadjon az ember, egy idő után muszáj továbblépni.. Máskülönben azon kapod magad, hogy feleslegesen pazaroltál el egy részt az életedből :/
2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a távkapcsolatot is bevállalnám, de ō nem akarja.. Vagy inkább ne is beszéljünk többé?
2016. dec. 30. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel most tulajdonképpen megválaszoltad a saját kérdésed :/ Ha tisztában vagy azzal, hogy ő nem szeretné ezt az egészet, akkor szerintem nem érdemes már többé erőltetni a dolgot és ennyire görcsösen ragaszkodni a másikhoz..


Próbálj meg eltávolodni tőle, tudom, h nem könnyű az ilyesmi, de tapasztalatból mondom, hogy más nem segít :/

2016. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok az életben, amelyeknek egyszerűen nincs jövője..
2016. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont ilyen helyzetben VOLTAM. Ugyanis pont tegnap sikerült lezárnom ezt a problémámat.

Sokáig nem láttam, de tegnap feljött és megbésztük VÉGLEGESEN, hogy mindkettőnknek az lesz a legjobb, ha vége. Ugyanis nagyon sokáig, nagyon sokat próbálkoztam, hogy visszajöjjön, de rá kellett jöjjek, hogy nem lehet ezt a végtelenségig csinálni. Tiszteletben tartottam, hogy nem akar tőlem semmit.

Vagyis arra akarok kilyukadni, hogy tégleg vannak helyzetek, mikor jobb továbblépni. Hisz nincs más választás. Nem könnyű, tudom (nálam ez amúgy is nagyon friss dolog), de muszáj továbblépni!

2017. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!