Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket is zavarna, ha ezt...

Titeket is zavarna, ha ezt tenné a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hónapja vagyunk együtt. Én olyan ember vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy alkohol nélkül miért nem tudják az emberek jól érezni magukat. És igen, engem nagyon zavar, amikor iszik, és nemrég még hányt is az utcán... Pár napja volt a születésnapja, és azt mondtam neki poénosan, hogy "ma minden el van nézve, de ha hányni fogsz kitörök. Amúgy neked hol van a határ?" érdekes válasz következik: "Amikor annyira szédülök, hogy le kell ülnöm"...

Hozzáteszem, mióta együtt vagyunk jóval kevesebbet iszik. Szóval visszatérve a bulira. Cigizni sem cigizik csak társaságban. Miután elszívta bejött hozzám, adott puszit és ilyen furcsa tömjénes ízt éreztem. Aztán mondtam remélem nem fű. Erre kiakadt... Pedig csak féltem őt mert szeretem. És hozzátettem, hogy nem attól féltem, hogy ő önszántából füvezne, hanem, hogy a sok részeg gyökér közül valamelyik ad neki, úgy, hogy nem is tudja, hogy az... És erre megkaptam életem második válaszát "Nem kell félteni, felismerem a füves cigit"... Mi a véleményetek erről fiúk?

17/F



2017. jan. 2. 12:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te a feladatod másokat megnevelni, de amúgy egyetértek, engem is zavarna. Vagy szakíts vele, vagy ne nevelgesd.
2017. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"És szerinted a barátodnak jól esik, amikor rád szól, hogy nem kéne, és nem foglalkozol vele? Mert egy kapcsolat szerintem erről szól, szeretni egymást, és nem bántani a másikat."


Nincs ilyenről szó, tudja, hogy milyen vagyok. Én is szoktam rászólni, de felnőtt emberek vagyunk és tudjuk, hogy mi a határ.

2017. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Van benne valami... Csak nem mindenki találja meg a kulturált határt az a baj :D
2017. jan. 2. 13:20
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak olyan különleges csodagyerekek, mint te, akik eleve sosem isznak, sosem cigiznek, sosem próbálnak ki semmit, de a többség nem ilyen. A legtöbb fiatalnak ez a korszak arról szól, hogy feszegeti a határait. Ebből tanulnak. Én is sokat ittam ennyi idősen (most 23 vagyok), de nem lettem alkoholista, most már a heti 1 sör is ritka. A füves cigit is kipróbáltam igen, kb. 18-19 évesen, többször is, mégsem lettem drogos, azóta sem szívtam, de bármikor, bárhol felismerem az ízét meg az illatát.

Ennyi idősen az embert a Jóisten sem tudja korlátozni, nemhogy a pasija. Pláne 3 hónap után. Én megértem, hogy félted a barátnődet, ez szép dolog, de csak azt fogod vele elérni, hogy kidob, mert megunja, hogy folyton elrángatod mindenhonnan meg kioktatod.

Legyél mellette, figyelj oda rá, ha már eleget ivott, akkor úgyis ki tudod venni a kezéből a poharat. És pont te írtad, hogy sokkal kevesebbet iszik, mióta együtt vagytok. Hidd el, ha nem cseszegeted, csak mellette vagy és csendesen odafigyelsz rá, akkor magát is kontrollálja majd. Úgyis megunja, mindenki megunja a vedelést 1-2 év alatt.

Amúgy egyáltalán nem szép látvány, mikor egy ilyen fiatal lány (vagy srác) szét van csúszva, félreértés ne essék, én nem támogatom ezt. De ha nekem 3 hónap után meg akarnád mondani, hogy mi van elnézve meg mi nincs, akkor mehetnél is haza azzal a lendülettel. :D

2017. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Szerencsére csak értelmesek jöttek! Köszönöm! :)
2017. jan. 2. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!