Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna titeket ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket ha a barátnőtök jóban lenne az exével?

Figyelt kérdés
És úgy viselkednének mintha barátok lennének?Közös mozi..ilyenek?
2016. dec. 29. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé, az exel minden kapcsolatot meg kell szüntetni. Én biztos nem viselném el, ha az exével beszélgetne.
2016. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

És ha az ex éppen pl. a gyereke apja?

Első válaszoló te sem lehetsz több 12 évesnél, bocs a tizenkét évesektől.

2016. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem, még kérném is őket, hogy nosztalgiából dugjanak előttem...Engem nagyon zavarna ez, az oké, hogy nem nézik levegőnek egymást, de közös programok? Na ne már! Ott akkor még nagyon nincs valami lezárva.
2016. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
igen
2016. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

nem, nem zavarna. Ilyen nő nem sokáig lenne a párom.


#2 akkor sem kell közösen moziba menni.. játszani a boldog családot, otthon meg marni egymást mikor senki se látja! Ha a közös mozizás, meg a nagy családi program megy, akkor mi a fenének mentetek szét!


Amúgy meg az első válaszolónak igaza van! Kapcsolatra nem voltam neki jó, akkor barátnak se legyek.. meg közös mozizásra se legyek jó!

2016. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez még leírva is rosszul hangzik. Már csak egy lépés, és lehetnénk mindhárman kapcsolatban, mint egy nagy család...
2016. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Sokan szenvednek itt önbizalomhiányban és/vagy féltékenységtől ahogy látom a válaszokból.
2016. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:
Naná, hogy zavarna...kiráz a hideg még a gondolattól is, pláne, hogy ilyen exes sztorikkal már meggyűlt a bajom, voltam én már olyan nővel, aki visszaszaladt az exéhez, túl se volt rajta és összejött velem úgy.
2016. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már meggyűlt a bajom az exekkel, szóval zavarna a dolog.
2016. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

Igen. Az exel csak az van jóban, aki még akar tőle valamit.

Férfiak, egy menetet, a nők meg pénzt.

2016. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!