Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bosszú ötletek? Hogy fogjuk...

Tóthbalázs123 kérdése:

Bosszú ötletek? Hogy fogjuk be valakinek a pofáját?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy volt legjobb haverom aki mint kiderült több százezerrel meglopott számon kértem rajta (megvertem) es azota mindenbaratomat csaladtagomat es baratnomet ellenem fordit mit lehet tenni ilyenkor? Barmi csak hatasos legyen!plss..

2017. jan. 2. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Tegyél rendőrségi feljelentést!
2017. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Többet kéne tudnunk az illetőről.

Hogyan fordította ellened őket? Te roma vagy?

A közeli barátaid, családod nem tudja hogy ő lopott meg téged? Mondd el mindenkinek az igazságot, hogy ő lopott meg, ezért verted meg.

2017. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Na megy a dráma. Verd meg megint ha ilyen egyszerű és meg is úszod. Előbb utóbb csak leáll.
2017. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy tud ellened fordítani mindenkit? Nem mondod el senkinek, miért agyaltad meg?
2017. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elloptak a motoromat ami szilveszterkor egy bepialt kiscsaj elkopott hogy o volt es meghupaltam a gyereket es mindenkit ellenem fordit hogy hogyan azt nemtudom csak annyit hogy ocsarol valotlan dolgokat allit es feljelentest motor lopasakor megtettem es vegig ott ult mellettem es szeme se rebbent.. egyepkent nem vagyok cigany!
2017. jan. 2. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy igazat mondott a "bepiált kiscsaj"????
2017. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!