Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon a mi barátságunkat...

Vajon a mi barátságunkat tönkreteheti egy szerelem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és van két fiú barátom. Most az egyikről van szó, akinél egy kicsit kétségeim támadtak, vajon mi tényleg barátok maradhatunk-e hosszú távon? Alapvetően jól kijövünk, néha persze van hogy legszívesebben leütném, mert olyan hülyeségeket magyaráz, vagy hogy ő leragasztózná a számat, hogy hallgassam már végig mit akar mondani és ne kotyogjak bele. Ő az egyik legjobb barátom és olyan mintha a bátyám lenne. Nagyon szeretem, mint barátot minden hibája ellenére. Csakhogy most elkezdte a nagy csajozást. Nincs vele különösebb bajom, mert én nem érzek iránta olyant, de vajon ez tönkreteheti a barátságunkat? Ha tegyük fel összejön valakivel mi lesz velem? Belegondoltam már ha velem történne, mi lenne, de arra jutottam, hogy én biztosan azok után is ugyanúgy viselkednék vele, ő lenne az egyik legjobb barátom még mindig. A fiúknál ez hogy van? Maradnak a lánybarátok ha becsajoznak?

2017. jan. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán tönkreteheti a barátságotokat. Én is azt hittem, hogy a legjobb barátom egy lány. Ma már sehol sincs. :(


20/F

2017. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"néha persze van hogy legszívesebben leütném, mert olyan hülyeségeket magyaráz, vagy hogy ő leragasztózná a számat, hogy hallgassam már végig mit akar mondani és ne kotyogjak bele." Tiszteld jobban, hagyd beszélni. :)


Hát nem a sráccal lesz a probléma, hanem az új barátnőjével. Sajnos a legtöbb ember nem képes elfogadni, hogy a barátjának/barátnőjének ellenkező nemű haverjai vannak. De ne legyen igazam.

Példa: a barátomnak vannak lánybarátai, egy társaság lettünk, én jól kijövök velük, viszont van egy barátnőm, aki meg egyetlen nőt sem képes elviselni a barátja körül és szinte kiborul, ha a fiú a régi lánybarátaival akar találkozni. :/

De mondom, embere válogatja, csak az elején hagyd rá a dolgokat.

2017. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik jóbarátom csaja még rám is féltékeny volt...

24f

2017. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Sajnálom :( Az ilyenek nem is igaz barátok!

2. Persze tudom :D Én is ettől félek, a nagy új barátnő. De talán ha bemutatja... és megismerem a lányt is megbizonyosodhat róla hogy nem vagyok egy szörnyeteg. Szerintem bemutatná ha lenne barátnője, elvégre az egyik legjobb barátom. De ha nem mutatná be kicsit csalódott lennék... de majd kiderül!

3. Fúha! Ez azért elég durva!!! :D Ez már nagyon beteges féltékenység!

2017. jan. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!