Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehetne csinálni ilyenkor?

Mit lehetne csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány,4 éve ismerem,soha nem találkoztunk,de minden nap beszélgettünk fb-n. Kialakult egy nagyon jó ilyen "netes baráti" kapcsolat. Szinte mindent megbeszéltünk. Szakítottunk egyszer barátnőmmel és elmeséltem a lánynak meg az okokat is és mondta hogy ezek után nehogy összejöjjek vele stb.. Aztán kibékültem barátnőmmel de a lánynak nem mertem elmondani és később tudta csak meg amikor rákeresett a barátnőmre és látta hogy mennyi helyen voltunk együtt. Nagyon rosszul esett neki és nem is beszéltünk akkor 1-2 hónapig. Majd bocsánatot kértem megbeszéltük és újra ment tovább a barátság. Majd megint külön mentünk barátnőmmel és megint leírta hogy mekkora hü*ye lennék ha megint összejönnék vele,keressek inkább mást stb.. És mi meg szép lassan megint kibékültünk és nem mertem elmondani a lánynak és most úgy néz ki megint megtudta pedig szép lassan elkezdtem neki is mondani hogy beszélgetünk,találkozgatunk már stb.. Szóval nem a legjobb hogy nem mondtam el neki megint de nem szeretném ha vége lenne egy ilyen hosszú barátságnak emiatt. Szerintetek mit tudnék csinálni? Írjak neki most hogy nem mertem elmondani de tegnap már elmentünk együtt moziba és lehet együtt leszünk vagy mi lehet a megoldás? 25/F
2016. dec. 20. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy lány akivel csak a neten tartod a kapcsolatot vagy pedig egy lány aki tényleg ott van neked?

Vagy találkozz a netes barátnőddel vagy pedig maradj azzal aki "kéznél" van. Szánalmas ez már ne haragúdj.

Dönts el mit akarsz.....virtuális barátnőt vagy igazit

2016. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem virtuális barátnőt akarok azért van a barátok topikban a kérdés... barát barátnő.. Egy lány akivel BARÁTOK vagyunk,nem a csajom
2016. dec. 20. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit állj a sarkadra. Ne kell neki az életed minden részét tudni, irányítani, jóváhagyni. Egy barátság nem erről szól, vagy ha igen, az nem barátság.
2016. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!