Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm szerető...

Az egyik barátnőm szerető volt, majd ahogy lebuktak, abban a hónapban teherbe esett. Nem tudok rajta túllépni?

Figyelt kérdés

Kezdetben úgy voltam vele, hogy majd valahogy megemésztem, de egyszerűen nem megy, annyira gusztustalan dolognak tartom a megcsalást. Ráadásul mióta lehettek együtt, ha azonnal gyereket vállaltak? 2 kisgyereke van a fickónak.

A "barátnőm" egyfolytában keres, de engem egyre jobban taszít az, amit csináltak. Most ffélidős terhes.

Mit kellene tennem?


2017. jan. 17. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem igazán értem. A barátnőd és a férfi együtt vannak és együtt várják a babát? Egy család lettek? Ha így van, akkor inkább örülnöd kéne a barátnőd boldogságának.


A megcsalás valóban nem szép. De szerintem nem szabad ilyen könnyen ítélkezni. A kapcsolatok nagyon bonyolultak és sokan nem a tiszta megoldást választják, hogy megbeszélik nyugodtan, hogy vége, hanem valakinek lesz egy új párja, mielőtt még a kapcsolat véget érne.

Szerintem ha ennyire megharagudtál a barátnődre, akkor nem is voltatok igazi barátok.

Te nem tudsz semmit annak a férfinak a házasságáról. Lehet, hogy már rég romokban volt, mielőtt egyáltalán megismerte volna a te barátnődet.

2017. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Amit a lelkiismereted diktál. Ha te nem tudsz ezen túllépni (amivel semmi gond nincs, én se tudnék), akkor szépen építsd le ezt a "barátságot", és kész. Elkezded hárítani a találkozásokat, néha írsz neki egy-két választ, aztán egy idő után úgyse fog keresni, főleg ha meglesz a kicsi, és nem ér rá.

Megmarad távoli ismerősnek, aztán ennyi.

2017. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Barátnőd és te férfi vagy és melletted egy másik pasi felcsinálta.


Vagy te is nő vagy és barátnők voltatok.

2017. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

És ha megromlott volt a kapcsolata a fickónak, akkor mi van? Miért nem lépett ki belőle, amikor elkezdett valamit érezni a barátnőm iránt?

És ha a barátnőm tényleg barátnőm volt, miért nem mondta el nekem ezt az egészet? Évekig abban a hitben vagyok, hogy nincs senkije, majd egy hónappal később már gyereket vár valakitől-tervezetten...


De meg kellene neki mondanom, hogy mit érzek, vagy simán koptassam le?


Köszi a válaszokat! (Én nem pontoztam le senkit, mivel véleményeket várok!)

2017. jan. 17. 10:07
 5/21 anonim válasza:
36%

Irigy vagy rá, hogy gyereke lesz? :-)

Amúgy szerintem is gusztustalan dolog a megcsalás.

2017. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy. Vagyis de, de nem az a bajom. :D

Ősszel volt az esküvőnk, és mi is rajta vagyunk a gyerek-témán.


Egyszerűen nem tudom, mit kéne tennem. Elmondjam neki ezt az egészet? De minek zaklassam fel esetleg terhesen?


Vagy építsem le simán a kapcsolatot? Akkor meg szent meggyőződése lesz egész életében, hogy máson sértődtem be..

2017. jan. 17. 10:15
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, mit érzel, én a tesóm félrelépésével voltam így, még ha értem is, hogy miért volt. Ha tényleg a barátnődnek tartottad, akkor annyit tegyél meg, hogy egyszer meghallgatod, és te is légy őszinte hozzá. Aztán majd az idő eldönti, hogy túléli-e ezt az egészet a barátságotok, vagy csendesen eltűnik a süllyesztőben. A barátokban pont az a jó, hogy a hibáinkkal, hülyeségeinkkel együtt fogadnak el, és kegyetlenül őszintén meg is mondják azt, amit más nem.
2017. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Hát itt tényleg valami irigység lesz :)

A barátnődre haragszol, mert a férfi nem lépett ki a kapcsolatból, amikor megromlott? Érdekes.

Te nem vagy igazi barátnő. Meg sem próbálod megérteni a barátnődet.

Szerintem az lesz a legjobb, ha hagyod ez az egészet, mert ez úgysem igazi barátság.

2017. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem haragszom senkire. :D

Egyszerűen attól, hogy valaki megcsaljon valakit, főleg hosszútávon, nekem hányom kell. Mindegy, hogy a szerető vagy a megcsaló szerepében van-e az illető.


És én nem vagyok igaz barátnő? Nem ő, aki hónapokig/évekig hazudozott nekem?

2017. jan. 17. 10:22
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint nem is voltal soha a baratnoje, mert ha nem ugy viselkedik ahogy az neked tetszik, akkor maris ki vagy rugva...


Valojaban nincs semmi alapod arra hogy eliteld. De talan jobb is ha megszakitod vele a kapcsolatod.

2017. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!