Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg rossz barát...

Most tényleg rossz barát vagyok? Részletek lent

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek nagyon idegesítő szokása van. Ha elmegyünk valahova hosszabb időre és utána megyünk hazafelé vagy munkából együtt megyünk hazafelé és mondjuk én megyek a lakására vagy ő jön hozzám, gyakran előfordul, hogy a lift előtt toporogni kezd és az ajtóig megy a ficánkoló műsorszáma - ha én nyitom az ajtót, akkor végig hallgatom, hogy "igyekezz, könyörgöm!".


Jó, ha néha napján előfordulna, még megvonnám a vállam, 2-3 havonta egyszer velem is előfordul, hogy így érek haza. De nála ez olyan intenzív, hogy herótom van tőle. Egyszerűen ideges leszek már, amikor látom, hogy elkezd táncikálni a lift előtt, leharapnám a fejét, amikor nyafog, amíg nyitom az ajtót és ráordítanék, amikor felsóhajtva kijön a wc-ről, hogy "Így már mindjárt más!".


A napokban amíg a liftben szenvedett mérgesen rászóltam, hogy ezt miért kell mindig eljátszani, utána, amikor elintézte a dolgát, mérgesen elmondta, hogy ez nem esett jól, hogy ő igazán nem tehet róla, hogy gyorsabb az anyagcseréje és, hogy nem a bosszantásomra teszi és amikor megemlítettem, elmondta, nem tehet arról sem, hogy csak ficánkolva meg táncikálva tudja visszatartani meg, hogy nyafognia kell az ajtó előtt, de már ahogy belépünk a kapun mindig jobban, már kibírhatatlanul kell neki.


Ettől függetlenül valahogy még mindig zavar, ha eszembe jut ez a szokása, de elszégyelltem magam a fejmosásától. Tényleg rossz barát vagyok, hogy ez a tulajdonsága zavar?



2017. jan. 2. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De miért zavar? Addig örülj, amíg nem neked kell ennyire pisilni.

Egyébként ha indulás előtt (munka végén) elmegy pisilni, akkor is már ennyire kell mire hazaértek? Mert akkor lehet, hogy valami baja van. Azért 1-2 órát általában mindenki kibír.

Én megértem, hogy nem esett neki jól. Ez nem olyan dolog, amit szabályozni lehet, nem tehet róla. Biztosan neki is kellemetlen. Te meg még le is cseszted érte. Ez olyan, mintha valakit megszidnál, mert beteg.

2017. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem :D

De nézd el neki, hogy ez egy berögzült dolog, lehet, hogy ha mentálisan kicsit "erősebb" lenne, át tudná verni (vagy épp helyre tudná billenteni) az agyát, hogy nem is olyan vészes az az inger. De ha már ott van, igazán nem rajta múlik, hogy nehezen tartja magát kordában.

Egyébként szerintem nem sok köze van az anyagcseréjéhez, ilyenkor legfeljebb a húsvétkor szétlocsolt kölni mennyiségével vetekszik a produktum.

2017. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
lehet végülis, hogy egy kicsit túlreagálja, de neked is megértőnek kell lenned vele, ha tényleg van ilyen problémája és nem csak fel van nagyítva
2017. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából, szerintem engem nem is a tudat zavar, hogy pisilnie kell. Inkább a műsorszám, amit ilyenkor elő kell adnia.

Ismétlem, nekem is előfordul, hogy nagyon ki kell mennem amikor hazaérek, sőt néha én is táncikálok, annyira sürgős és előfordult, hogy előtte, a szeme láttára tettem mindezt, de azért kiemelem újra, hogy 2-3 havonta egyszer fordul elő.

És az nem zavarna, ha rengetegszer csak szimplán nagyon kéne pisilnie külön bejelentés meg műsorszám nélkül. Erről tényleg nem tehet, hogy hányszor meg mikor kell neki nagyon kimennie.

De egyszerűen ez a táncikálás, toporgás, ficánkolás, "Igyekezz!"... Ez a műsor, amikor elkezdődik, szét tudnék robbanni olyan ideges leszek és gyakran válok szemtanújává.

Én mondtam neki, hogy nem kéne ezt a műsorszámot eljátszani, de mondta, hogy nem kívánja, hogy nekem is gyakran legyenek ilyenek, hogy kibírhatatlanul kell pisilnem, mire hazaérek, de talán jobb lenne, mert akkor felfognám, hogy milyen rossz, hogy ezt így mondtam neki.

2017. jan. 2. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!