Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nő kezdeményezhet barátkoz...

Egy nő kezdeményezhet barátkozást/haverkodást egy férfinél?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak erről a férfiak?
2017. jan. 30. 10:41
1 2 3
 11/27 Alain Delon ***** válasza:
Akkor te sem akarod bevallani magadnak, hogy nem csak haverkodni akarsz.
2017. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szerintem sem csak haverkodni akarsz.

És nő vagyok, aki a barátságokat preferálja és nem álmodja magát kapcsolatokba, de nekem is ez jön le.

2017. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem álmodom magam semmibe... Már többször mondta, hogy el tudná képzelni, hogy együtt dolgozzunk, akkor ő lenne a főnököm.... Ezért (sem) mindegy, hogy leégetem magam előtte vagy sem. :/
2017. jan. 30. 13:09
 14/27 Alain Delon ***** válasza:
A haverkodás meg a főnök-beosztotti viszonyt megint nem szerencsés összekeverni.
2017. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ez még nem 100%, ha lesz belőle valami, akkor kb. 1 év múlva. Mármint a főnök-beosztott téma.
2017. jan. 30. 14:18
 16/27 anonim ***** válasza:
Beszélj érzésből. Ha látja, nincs nyomás többre, nem lesz baj. Meg egyszer majd nyiltan beszéltek erről és okés lesz.
2017. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy egy nővel barátkoznál (gondolom a barátnőiddel se csak a pasik-körömlakk-ruhák szentháromságban mozogsz).

Dobj fel valami közéleti témát, vagy bármit, ami érdekel, beszélgessetek róla. Hívd ki kávézni, ha dohányoztok, akkor cigizi, vesd fel, hogy elmehetnétek kávézni munka után, hozza nyugodtan valamelyik haverját - így leesik neki, hogy nem randira hívtad. Lazán, ahogy lányokkal csinálnád.

2017. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem egyszerű, hogy hívjam el kávézni... :) Magas rangú rendőrtiszt én pedig civil vagyok, plusz van 14 év korkülönbség... De a közéleti téma jó ötlet. Én is "semleges" témákban gondolkodom. Csak nem nagyon merem meglépni. :/
2017. jan. 30. 18:56
 19/27 Alain Delon ***** válasza:
Pfff! Ez egyre zavarosabb.
2017. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Tényleg nem egyszerű. Ezért estem gondolkodóba...
2017. jan. 30. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!