Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő hogyan kezdeményezhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő hogyan kezdeményezhet egy férfinél?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés. Manapság egyre több esetet hallok, ahol a nő (volt) a kezdeményező fél. Szerintetek ez hogyan kivitelezhető? Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy egy nő pl. utcán milyen szöveggel tud odamenni valakihez? Esetleg van-e tapasztalat? Mit gondoltok ezekről a nőkről? Egyből az a feltételezés, hogy alkalmi kapcsolatot akar, vagy van esély, hogy komolyabbat?

2016. aug. 6. 06:15
 1/10 Hildes válasza:
71%
Véleményem szerint ez meglehetősen ritka szitu... Ám határozott nőt takar ami a férfiak zömének imponál.Akár egy utca kereséssel is el lehet kezdeni és ki lehet alakitani egy beszélgetést. Én például a mostani barátnőmmel egy liftben ismerkedtem meg és Ő kezdeményezett. Ugyhogy csak határozottan és bevállalósan.
2016. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem feltételezném azt, hogy alkalmit akar, inkább pont az ellenkezőjét. A testbeszédéből úgyis le lehet szűrni, hogy mit szeretne.

Tudok pár példát mondani szerencsére, amikor a nő kezdeményezett. Volt még régebben egy fiatal leányzó, aki kerek-perec felvállalta, hogy tetszem neki, és úgy jött oda hozzám, hogy a szemembe mondta, mit érez. Ez a legegyszerűbb módja, hisz nem küldözgetett jeleket, ilyesmiket, hanem volt bátorsága, elmondta, felvállalta. A másik példa, mikor buszmegállóban vártam, senki nem volt rajtam kívül. Jött a csaj, és közvetlen mellém ült, pedig még volt vagy 100 hely. Egyből megszólított, h tudom-e mikor jön a busz, és hányas számú. Ami csak azért volt fura, mert előtte hetekig láttam abban a buszmegállóban abban az időben, így nyilván tudta. :D Kicsit félénken kérdezte, látszott, hogy nagyon izgul. De ez tetszett, szeretem, mikor egy nő kicsit ártatlan, aranyos. :)

Legyen akármelyik verzió, szerintem bátor dolog, hogy mernek kezdeményezni, hisz manapság a férfiak egy része sem mer leszólítani senkit, ők mégis megteszik. Nekem tetszik, és pozitívan állok hozzá.


30F

2016. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Ezt így soha nem értettem. Legapróbb dologgal, bármivel meg lehet szólítani a másikat. Onnantól meg, ha mindketten nyitottak, lehet kis semmitmondó beszélgetést folytatni. Gördülékeny a dolog, akkor holnapra egy kaffé, vagy telszám, mert el akarok még mondani valamit a témával kapcsolatban, amiről csacsogtunk. Millió változat lehet.

Egy a lényeg, nem rágörcsölni, hogy én most párt keresek.

2016. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3-as válaszolóval: nem kell túlbomyolítani, görcsölni, csak jöjjön magától.

Amúgy sosem értem, miért snassz dolog ha a nő szólítsa le a férfit. Ha az utcán történik, akkor sem kell csupán alkalmi kapcsolatra gondolni, hosszabb távú is sülhet ki belőle.

2016. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es

Azért, mert sokan terjesztik azt a hazugságot, hogy a férfi, ha őt szólítják le, szükségszerűen csak megdugni akarja majd a lányt, ráadásul vagy tízszer nagyobb az elutasítási ráta...

Engem is a barátnőm szólított le és eleinte tényleg csak 1-2 dugást akartam volna kihozni belőle. Ennek már 8. éve...

2016. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdésre a válasz: halálosan mindegy. Akár a cipőmről, könyvemről, telefonomról, is kérdezhetsz, ha a szemembe nézve és mosolyogva teszed, akkor venni fogom a lapot. A legprofánabb, ha valami segítséget kérsz(egy csinos nőnek nincs az az isten, hogy ne akarjon segíteni bárki is). Így pl. adódik a szitu, hogy tescoban odamész egy random termékkel a kezedben, hogy ez gluténmentes/szójamentes/vegán,stb.-e?


Viszont szórakozóhelyen annyira nem ajánlom ezt az odamenős dolgot, mert ott más lesz az előjele, ott sokkal inkább könnyűvérűnek fogsz tűnni, aki egy jót akar dugni aznap este(aminek persze nem lesz semmi akadálya).

2016. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 5: pont fordítva - a férfiakat szokták jobban elutasítani, nem a nőket. Helyzettől függ, mit akar a nő, de itt a ruházkodása, meg a testtartása is fontos - ha ribis, akkor olyan, ha nem, akkor komolyabban lehet venni.

Nem élek burokban, de nem vágom hogy ezt honnan veszed:

"Azért, mert sokan terjesztik azt a hazugságot, hogy a férfi, ha őt szólítják le, szükségszerűen csak megdugni akarja majd a lányt"

2016. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jolmondja az #1-es akár egy utca kereséssel is oda mehetsz hozzá : )
2016. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Szerintem a legjobb kezdeményezés a hölgyek részéröl az az,ha szimplán odamegy az illető hölgy a kiszemelt fickóhoz,és azt mondja neki,hogy:"Tetszel...Volna kedved barátkozni velem"? Nekem volt már sok ilyen esetem,(Érdekes módon még manapság is előfordul időnként ilyesmi,pedig tudvalevő dolog az,hogy házas vagyok...)éshát mindig tiszteltem és becsültem az ilyen hölgyek elszántságát,és bátorságát...Úgyhogy hacsak nem volt bűnronda az illető hölgy,szívesen belementem mindig az ismerettségbe az ilyen esetek során...
2016. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor lényegében pozitív dolog, ha egy nőnek van bátorsága kezdeményezni. Szórakozóhelyen semmiképp nem ismerkednék továbbra sem, rengeteg ahhoz kapcsolódó negatív élményről hallottam.
2016. aug. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!