Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nő kezdeményezhet barátkoz...

Egy nő kezdeményezhet barátkozást/haverkodást egy férfinél?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak erről a férfiak?
2017. jan. 30. 10:41
1 2 3
 21/27 Alain Delon ***** válasza:
Egyre zűrösebb, hogy mit akarsz attól az embertől.
2017. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Barátkozni szeretnék vele. Jó fej, érdekes ember.
2017. jan. 30. 22:02
 23/27 anonim válasza:

Igen! De te többet akarsz attól a fiútól. Most nem tudom kinek akarsz hazudozni itt??? Magadnak vagy a kommentelőknek??? Mit akarsz ezzel elérni? Ne azon agyalj, hogy jajj te hogyan égeted le magad, ha csak haverkodni akarsz vele ( hahaha ) akkor menj oda és beszélgess vele pl valami fiús dologról vagy kérdezd meg, hogy miujság vele, mondj neki vicceket, beszéljetek olyan dolgokról amit ő szeret stb stb de ha csak haverkodni akarsz akkor ez már nagyon túlvan agyalva -.- ezt a kérdést nem tetted volna fel, figyelj...azért mert ebben a kategóriában raktad fel a (kamu) kérdésedet, az okosabbik fele tudja, hogy mi a szitu...istenem, de egy h***lye liba lehetsz.

O...s...t..o...b...a..!!!!

2017. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nem csak haverkodni akarsz, tetszik neked csak magadnak se vallod be, am en tuti azt gondolnam ez a no akar tolem valamit mindegy mit mondanal nekem, szoval ha nagyon akarod menj oda mindegy mit gondol lesz ami lesz.
2017. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem "fiú", 50 éves az illető.
2017. febr. 2. 15:31
 26/27 anonim válasza:
Hát szerintem kezdeményezni lehet, de ne mássz rá, vagyis adj neki lehetőséget, hogy ő nyisson feléd pl. közös barátokkal lemnetek valahova vagy egyszerűen csak többet vagy a közelében. Ne vidd túlzásba, mert akkor "könnyű prédának" veszenk. Sok sikert :)
2017. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem-e azért van góc a torkodban, mert van hátsó szándék is?


:D


Egyébbként miért ne kezdeményezhetne, sőt öröm, megtisztelő érzés szerintem egy normális férfinél.

Sokkal jobb az mintha csak elvárnád tőle hogy ő tegye meg neked.

2017. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!