Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik-e barátság férfi és...

Létezik-e barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
érveket szeretnék kérni a fenti kérdés mellett vagy ellen, és/vagy véleményt, tapasztalatot

2017. jan. 30. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Létezik.

Érv: nem hiszem el, hogy nincs olyan férfi/nő aki nem képes úgy valakivel közelebbi kapcsolatba kerülni a másik nemből, hogy ne akarná megdugni.

Tudom, hogy a legtöbb meg akarná, de annyira sok különböző ember van, aki annyira másképp gondolkodik ennél sokkal egyszerűbb dolgokban is, hogy elvileg lehetetlennek tartom, hogy nincs két olyan ember, akit fent leírtam.

Nekem is van több lány barátom is, tudtommal egyikünk sem akar a másiktól többet. (Már ha egyáltalán megfelelő kijelentés az, hogy a barátságnál létezik több. Szerintem nem több a szerelem, hanem más.)

2017. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, de szerintem ritka. Nekem az a véleményem, hogy a legtöbb esetben a barátság egyoldalú -csak az egyik van vele megelégedve, vagy valamelyik idővel többet akar-


Főleg ha mindketten szinglik, én interneten keresztül tudok ilyen kapcsolatot elképzelni, ritkán találkozva azt is több baráttal együttvéve.

2017. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
max haveri szinten ja...
2017. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Létezik.

Anyának van egy férfi barátja de azt mondta hogy mint férfi nem tetszik neki még a hapsinak van élettársa. És látszik rajtuk hogy jó barátok.

2017. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Azt hiszem, létezik, persze vannak feltételei.


1. A legjobb, ha mindkettőnek van párja. Akkor hiába alakul ki a rokonszenv mellé a fizikai vonzalom is, valószínűleg kibírják és megmaradnak a párjuknál.

2. Egy kis évődés belefér, és mindketten tudják, hogy ezt nem kell komolyan venni.

3. Egyébként meg komolyan kell venni egymást, problémákat megoldani együtt, felnőtt, értelmes emberként tekinteni a másikra.


Abban hiszek, hogy például kollégák között szövődhetnek igaz barátságok. Abban nem, hogy volt szerelmespárok megmaradhatnak barátnak szakítás után, erre még nem is nagyon láttam példát.

2017. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Exemnek volt egy nő barátja, tök jóba voltak, ott voltunk a csaj esküvőjén is
2017. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia én is csak azt tudom mondani, hogy igen létezik!

De baromi ritka. Nekem a kegjobb barátom fiú. Amibő aligha alakulna ki valami mert nem is barátként hanem testvérként tekintünk egymásra (több mint 10 éve)

De ehez az is hozzá csapódik hogy ő feminim és valószínűleg meleg is. "Most keresi rá a választ".

Tehát elég sok minden befolyásolja ezt. Ha úgy ismerkedsz meg valakive, hogy már eleve oárkapcsolatot szeretél, csak aztán még sem illetek úgy össze, akkor abból még ennél is ritkábban alakul ki tartós barátság. Remélem segíthettem. 17/L

2017. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatvan milliószor feltették már ezt a kérdést. Mi lenne, ha olvasgatnál?
2017. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!