Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neten megismerkedtem egy...

Neten megismerkedtem egy külföldi sráccal. Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

1 hete beszélgetek vele napi rendszerességgel. Angolul beszélünk. Nagyon jófej, kedves, vicces. Ő is kedvel engem és én is őt. Csak sajnos hatalmas a távolság... amerikai. Véletlenül találtunk egymásra én csak unatkoztam ő meg beszélgetni akart valakivel. Láttam már képen, helyes😊. És ő is látott és azt mondta h nagyon szép vagyok szerinte. Néha kicsit flörtöl is velem... nagyon boldog vagyok miután beszélek vele, ha rágondolok mindig elmosolyodok...😊 remélem hogy találkozhatok vele majd valamikor.. Szerintetek lehet ebből valami? A válaszokat nagyon nagyon köszönöm előre is! Légyszi írjatok!

Én 14/lány Ő most lett 18/fiú



2017. febr. 5. 12:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem max baratok lehettek de semmi tobb. Majdnem egy éve van egy online baratom aki ír. Igazabol ő 21 éves szoval ugyanakkora a korkulonbseg. Eloszor nem gondoltam hogy ennyire fontos lesz, de nagyon jo baratok lettunk. Szoval szerintem lehet ,hogy o is ilyen lesz. Nem hinnem hogy mostanaban talalkoznatok de per ev mulva lehet. De azert mert azt mondta hogy szep vagy "flortol" veled ne vedd komolyan. Sok sikert azert!! :)
2017. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valszeg még 10 másik lánnyal is ezt teszi.

Szerinted meddig szánkázta a netet, míg rád talált?

Ez lehet a hobbija. Nagyon naív vagy még 14 évesen.

2017. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!