Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan ember aki...

Volt már olyan ember aki bejárás közben a buszon talált új igaz/legjobb barátokat/barátot?

Figyelt kérdés
A suliban és koleszban senkit sem érzek barátomnak és nagyon zavar meg hiányoznak az igaz barátok. Most fogok kilépni a koleszbol elsősorban nem ezért, de az más történet. Valaki talált már jó barátokat buszon?

2017. febr. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez számít remek haverok lettünk Józsival, a csövessel aki reggelente szokott bliccelni. Szép emlékeket éltünk át annó, most is rágondoltam pont, mikor kiírtad a kérdést.
2017. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itthon nem jellemző, hogy vadidegenekkel csevegsz a buszon. Ismerősökkel, esetleg öregekkel jól el lehet beszélgetni, de új barátokat nem itt szerzel.

Egy hosszú vonatúton még el tudom képzelni, hogy összehozza az embereket, de a buszozás az a közös szívásról szól.

2017. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én igen. Haza felé ugyanott szálltunk fel minden nap és először csak köszönni kezdtünk, aztán szóbaelegyedtünk, aztán utána mindig egymás mellé is ültünkés így jobban megismertük egymást. azt nem mondom, legjobb barátok vagyunk, de sokat tudunk egymásról és mindenről beszélünk
2017. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!