Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet az olyat kezelni,...

Hogy lehet az olyat kezelni, ha valakivel megszünteted a barátságot, de ő ezt nem érti meg?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm a gimiben; egyikünk sem szerzett barátokat, így összehaverkodtunk.


Nagyon sokat panaszkodott és annyi terhet rám rakott, hogy cserébe gondoltam, én is néha megosztom vele a gondjaimat; jól is esett, mert voltak családi gondjaim (amik szerencsére megoldódtak). De 2-3 panaszkodásom után rám szólt, hogy hagyjam abba.


Abba is hagytam, mert elég durva dolgokkal hozakodott elő. Sajnáltam szegényt és a gondjai miatt vagdosta is magát, ami miatt szóltam az ofőnek, aki pszichológushoz küldte. A lány hálás volt nekem.


Aztán elkezdett fura kitöréseket produkálni és az egyiknél rá kellett jönnöm, hogy csak szimulál, mert takargatta az arcát, amíg röhögött közben. Még ekkor sem éreztem ezt terhesnek; úgy voltam vele, figyelmet akar szimplán.


De aztán bántani kezdett engem. Fizikálisan is, lelkileg is. És utána azt mondta, nem emlékszik rá, pedig tudom, hogy végig magánál volt, elvégre szimulálta a kitöréseit. Ez már eljuttatott arra a pontra, hogy félni kezdtem a barátságtól meg már nem éreztem barátomnak.


Egyik reggel megyek be és amikor odajött, elmondtam, hogy szeretném megszüntetni vele a barátságot. Elmondtam a miértjét, de nem értette meg és minden szünetben odajött s mindig kérdezte miért és amikor elmondtam, akkor azt mondta, ez nem indok.


Tudom, olvasva túlzásnak veszitek, de amikor valakinek elmondjátok, hogy vége és erre többet lóg a nyakatokon, fullasztó, szóval nem bírtam tovább és kiabáltam vele. Aztán elkezdett izélgetni és megütöttem, amiért kaptam egy intőt. Jogosan, hiszen verekedni nem szép.


Elmondtam otthon édesanyámnak, mi a szitu, bement az ofőhöz és visszamondta neki, az ofő félrehívta a lányt és megkért, hogy hagyjon békén, de a lány ugyanúgy odajárogatott. Odamentem szólni az ofőnek, hogy a lány nem hagy békén, de az ofő nem tesz túl sok mindent az ügyben.


De attól függetlenül a lány mindig odajön, akár szünet van, akár ebédelek és csak szimplán úgy tesz, mintha sosem kértem volna meg, hogy hagyjon magamra, mondja a durva sztorijait, hogy milyen poklokon ment át aznap, stb.


Nem szeretnék csak emiatt sulit váltani, szóval hogy lehetne végérvényesen eltávolítani az életemből?


17/L



2017. febr. 12. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne szólj hozzá egy szót se, nézd levegőnek. Pár nap után megunja.
2017. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia csajszi! Mi a helyzet?
2017. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!