Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Pár napja azt írta hogy ő szeretne meghalni és hogy nincs értelme élni őt senki nem hallgatja meg meg hogy egyedül van és elkezdte vagdosni magát és kuldott egy képet hogy piros csíkok vannak a kezen megkérdeztem hogy verzett-e és azt mondta hogy nem de az volt a célja mit tegyek?

2017. febr. 12. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben benne van a válasz is. Hallgasd meg és legyél vele, támogasd lelkileg. Kérdezd meg, hogy mi bántja, és adj neki tanácsot. Már azzal is sokat tudsz segíteni, ha kibeszélheti vagy írhatja magából.
2017. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Találkozzál vele élőben és beszélgess vele. Fejezd ki, hogy fontos a számodra. Ha ez nem elég neki, akkor bírd rá, hogy menjen el az iskolapszichológushoz.
2017. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként elhiheted nekem, ez a lány nem lesz öngyilkos.

Sok kamasznál van ilyen, majd kinövi. Addig is ápolgasd a lelkét :)

2017. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Ha komolyan gondolná mélyebbre vágna.
2017. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van koszonom szepen
2017. febr. 13. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, miért kellett lepontozni az ötödik válaszolót. Ez teljesen így van, minden fekete humor nélkül.
2017. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert minden öngyilkossági jelzést komolyan kell venni. Nem elbagatellizálni, hogy én tudom, hogy ő úgyse lesz az.
2017. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
#7 Te komolyan nem értesz hozzá...
2017. febr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Piros csíkok mióta számítanak öngyilkossági jelzésnek? Ez csak önsajnáltatás. Fel akarja magára hívni a figyelmet.
2017. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!