Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom depressziós....

A legjobb barátom depressziós. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom és én már évek óta nagyon jóban vagyunk. Az utóbbi hónapokban viszont teljesen megváltozott. Rettentően befelé fordul, mikor otthon abszolút, de mikor velem/velünk megy el valahová, akkor is sokszor nem beszél, aztán ha berugott haza is megy. Vannak ugyan apró pillanatok mikor elmosolyodik vagy úgy tűnik, mintha jó kedve lenne, de ezek mindig nagyon hamar elmúlnak. Aztán újra bezárkózik. Szerintem tudja magáról, hogy mi a helyzet, de úgy tűnik, ki sem akar lépni ebből a mélypontból. Nem tudom, mit tegyek. Én rettenetesen aggódok érte. Minden héten találkozunk, de egyre rosszabb. Hogyan segíthetnék?
2017. febr. 15. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele minél többet. Az segíthet ha egy jóbarátnak elmondhatja mi bántja.
2017. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a depresszión segíthet, ha zenét hallgat.
2017. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!