Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm depis egy...

Legjobb barátnőm depis egy fiú miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm bele esett egy fiúba úgy hogy egy keveset beszélgettek facebookon.már 3.-orra vallott neki szerelmet de a fiú visszautasította és nagy ìvbe lesz@rja. Sőt direkt kerüli a suliban. Hiába mondom a baratnomnek hogy hagyja felejtse el mindig miatta depis.

Tudtok egy tippet hogy hogyan felejtessem el vele ezt a gyökeret?



2016. márc. 15. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Ismeros a szitu. Ilyenkor csak legy mellette. Nem tudod rabeszelni h hagyja ott a fiut es felejtse el orokke. Az en baratnom 3 fiunak vallott szerelmet es mind visszautasitottak raadasul az utolso fiunak tobbszor is vallott. Akkor elmentem vele moziba, bekajaltunk mindent szo szerint xD utana megegy film ami jo siros, aztan egy vigjatek. Utana ferfi modelleket meztunk a neten ill. ujsagban. Majd ezeket ismertektuk mig elegunk nem lett. Aztan meg azon sirtunk h elhizunk ezert edzeni mentunk, futni stb. Ilyenkor jo sok programot kell felhalmozni h ne gondoljon a fiura. Nem tudom h ez nalatok bevalik e, de nelunk ez mindig jol vegzodott. Azota ez a szokasos "riualenk" ha valakinek valami szerelmi banata van. Ja meg szet szurkaljuk ill firkaljuk a fiu fotojat amit talalunk az evkonyvben vagy ha nincs akkor nyomtatunk xD ez magyon jo duh es depresszio levezetes. Nalunk mindig az a vege h megeskudunk h apacak leszunk persze nem gondoljuk komolyan
2016. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nemhinném hogy gyökér... ha zaklatnának én is lepattintanám.
2016. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!