Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezen már csak nevetni tudok....

Ezen már csak nevetni tudok. Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Barátkoztam egy fiúval, akiről kiderült, hogy tetszen neki. Hallottam mástól. Most meg hirtelen kerülni kezdett, mert szerinte nagy az orrom. Hát ezen besza'. :'D Ilyen valóban létezik? A másik emberen egy valami nem tetszik és ezért szóba se állunk vele? Mert nem azért mondom, nehogy bárki magára vegye, de nem egy lányt láttam még ilyen orral mint én, és ha mindenféle kancsal...stb embert el tudnak fogadni, akkor engem miért nem? Nagyon türelmes és nyugodt természet vagyok alapjában véve, de már úgy gondolom ez lehet hiba. Talán nem mindenki érdemli meg az oldalam, ha egy testi adottság miatt ítél.

Ti mit gondoltok erről? Nekem ez fura.

L



2017. febr. 16. 07:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem győri vagyok. Győrben is hasonló dolgok történtek egy lánnyal?
2017. febr. 16. 09:04
 12/15 A kérdező kommentje:
Red Vixen, kifejtenéd?
2017. febr. 16. 09:05
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Én nem értem igazán.

Amikor megtudtad, hogy tesztel neki, akkor te is akartál volna valamit? Vagy te csak barátságot akartál továbbra is?

Sajnos sok ilyen ember van, akinek tetszik valaki, de aztán egy-két ismerőse tesz megjegyzéseket a külsejére, és nem állnak ki a saját véleményük, érzéseik mellett, hanem a haverok, barátok véleménye számít. De úgy kell nekik :) Majd koppannak, amikor rájönnek, hogy a nagy megmondó haverok meg magasról tesznek arra, amikor párt választanak, hogy ki-mit mond.

2017. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Hát én feladom. Leírom a választ, jól lepontoz mindenki. Jön utánam még kettő, megismétlik pontosan ugyanazt, amit én írtam azokat felpontozzák. Ezt érti valaki?
2017. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit se, mert szerintem mindegyik válasz hasznos.
2017. febr. 16. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!