Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan fiúk, akik...

Vannak olyan fiúk, akik szeretnek csak barátkozni lányokkal? Tehát hátsó szándék nélkül haverkodni, beszélgetni velük?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek egyetemre, és kicsit kétségbe vagyok esve, mert a lányokkal nem igazán találom meg a közös hangot, egy idő után mindből elegem lesz. Vannak olyan srácok akik nyitottak arra ha egy lány odamegy beszélgetni hozzájuk? És össze is szeretne haverkodni velük, de semmi többet nem akar?

Lehet, hogy hülyeség, de ha valaki nem néz ki jól akkor vele nem szívesen beszélgetnek alapból sem? 18/L



2017. febr. 16. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam barátkozni lányokkal, meg tudom találni velük a közös hangot, és a legtöbbtől nem akarok semmit, barátnőm is van stb. De pl. veled nem barátkoznék, mert nagyon nem szimpatikus nekem ez a nárcisztikus stílusod, mert kb. úgy tetted fel a kérdést, mintha te lennél a tökéletes nő, és ha egy férfi hozzád szól, az már biztos akar is tőled valamit...


Egyébként meg könnyen le lehet szerelni a pasikat már az első beszélgetésnél, csak meg kell említened a pasidat (ha van, ha nincs), és ebből egy pasinak lejön, hogy mi az ábra. Onnantól kezdve majd a pasi eldönti, hogy akar-e veled tovább beszélgetni, vagy sem. De ne te legyél már, aki itt feltételeket szab, hogy "barátkozhatsz velem, de nem lehet semmi".

2017. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Néha lehetnél kicsit alaposabb is elsőre ítélés helyett. Ha elolvasod az utolsó mondatomat, megvilágosodik a helyzet: "Lehet, hogy hülyeség, de ha valaki nem néz ki jól akkor vele nem szívesen beszélgetnek alapból sem?". Eddig olyan tapasztalataim voltak, hogy a srácok nem igazán akartak barátkozni velem mert nem vagyok a legszebb és legtökéletesebb lány, és valamiért mindig leráztak, ha tudták hogy csak barákozni akarok, akkor is. Úgyhogy legközelebb mielőtt abszolút semmi háttértudással leállnál másokba belekötni inkább gondolkozz egy kicsit.

Egyébként tényleg van egy stílusom, ez tény, mert az olyan srácok (és emberek), mint te az évek alatt megedzettek annyira, hogy felvegyem ezt a stílust.:)

2017. febr. 18. 09:16
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyébként kószönöm a választ!
2017. febr. 18. 09:32
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a kérdést, mert először úgy tetted fel, hogy hátsó szándék nélkül a fiúk barátkoznak-e lányokkal (ebből én arra következtettem, hogy biztos jól nézel ki, és sok pasi unos-untalan bepróbálkozik, ami zavaró), erre meg azt mondod, hogy sok negatív kritika ér a kinézeted miatt? Nem értem, őszintén szólva.
2017. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a fiúk azért barákoznak leginkább össze a lányokkal, mert jól néznek ki, tetszenek nekik és ezért az se baj ha más is lesz belőle, nem csak baráság, úgyhogy egyszerűbben belemennek.
2017. febr. 18. 21:23
 16/19 101kisdalmat válasza:
Általános suliban nekem voltak fiú haverjaim .... nem tudom semmi zem lehetetlen ... szerintem az osztálytársaiddal próbálkozz ... de a Szent Jkhanna Gimjben Reni haver volt egy csomó sráccal bár ők is egy picit ha belegondolok kihasználták pl házi stb ...
2017. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom, hogy a fiúk azért barákoznak leginkább össze a lányokkal, mert jól néznek ki, tetszenek nekik és ezért az se baj ha más is lesz belőle, nem csak baráság, úgyhogy egyszerűbben belemennek."


Bocsi, de ez nem így van. Ha egy lánnyal barátkozom, akkor pont hogy nem akarok tőle semmit, és a barátkozásnak pont nem az az oka, hogy tetszik.


Ha nekem, mint férfinak tetszik egy lány, akkor én ráhajtok, és nem barátkozom vele csak úgy, hogy hátha lesz valami... Női aggyal ezt lehet, hogy nehéz megérteni, de mi férfiak nem szoktunk talonba gyűjteni jelölteket, és előhúzni őket, ha épp nincs senki...


De amúgy barátkozás pont nem erről szól, ha egy lánnyal barátkozom, akkor egyáltalán nem a kinézete érdekel, hanem valami, ami miatt jóban leszünk (van valami közös téma, ami érdekel stb.). Felőlem lehet csúnya és szép is, de ez ilyenkor nem szempont. Amúgy nálam alapszabály, hogy ha barátkozok egy lánnyal, abból utána semmi más nem lehet, ha valakit elkönyveltem barátnak, nem tudok utána más kapcsolatban lenni vele. Onnantól kezdve nem is nézek rá nőként, csak barátként.

2017. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad a véleményed. Nekem gyakran az ellenkezője a tapasztalaltom, sok srác a környezetemben "barátkozik" lányokkal, hogy utána összejöhessenek. Lehet,hogy az túl éretlenek, gyerekesek, de 17-18 éves fiúknál gyakran azt látom hogy csak ilyen szándékkal barátkoznak.
2017. febr. 19. 14:18
 19/19 A kérdező kommentje:
Mielőtt valai megjegyzi, nem általánosítok, direkt ott van hogy "gyakran".:)
2017. febr. 19. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!