Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha egy barátom...

Mit csináljak, ha egy barátom füvezik? Mondjam el a szüleinek?

Figyelt kérdés
17 eves fiurol van szo, es igazsag szerint o nagyon fontos nekem. Nem akarom hogy ilyen dolgokba keveredjen. Szerintetek okos dolog lenne szolni a szuleinek?

2017. febr. 25. 08:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%

Vagy inkabb se ne igyon, se ne fuvezzen.

Felolem majd haragudhat, drogossal ugysem haverkodnek.

2017. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Azért legalizálják egy rakat országban mert olyan nagyon veszélyes...ébredjünk már fel! Az alkohol 1000x veszélyesebb. Olyat hegti szinten hallani hogy részegen baltával leverte,autóban meghaltak stb. De olyat még nem hallottam hogy befüvezve valaki agresszív lett volna. Tudod mit? Most telefonálj a szüleinek!! Ha tényleg fontos neked! Hajrá!
2017. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Csak marihuánába nem fog belehalni, nyugi van! Igen, rá lehet komolyan kattanni, mint bármire. Kérdező, egyáltalán milyen gyakran szív? Valószínüleg túlreagálod. Ha részegre inná magát azon is így kiakadnál? Pedig az károsabb,
2017. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
En egyaltalan nem szivok. Es igen, megeshet hogy "tulreagalom" de ilyen az ha valakit szeret egy ember, es aggodik erte! (Legalabbis nalam ilyen.) Es azt sem szeretem amikor iszik, de abba mar nagyjabol beletorodtem. De ebbe nem nagyon akarok!
2017. febr. 25. 09:19
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
És abba miért törődtél bele? Konkrétan károsabb, mint a marihuána. Te meg itt helyeselsz, amikor egy válaszoló azzal riogat, hogy a fűbe bele fog halni...
2017. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az alkohol miatt szolhatsz, de szerintem a füvezést túl reagálod ( reméljük nem valami biosz*rt szív)
2017. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Akkor most mondjam el, ne mondjam el, vagy mi legyen? 😐
2017. febr. 25. 09:24
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

Ne mond el!

Az ő élete, ő dolga. Az, hogy 17 évesen bulizgat (mint minden második vele korú srác) egyáltalán nem jelenti azt, hogy egy lecsúszott függő lesz. Mit érnél el vele, ha elmondanád? Gondolod, hogy a szülei majd jól "észhez térítik"?

2017. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
azt hittem rólam van szó de utána láttam hogy a barátja volt a lánynak...egy percig jó érzés volt hogy azthittem aggódnak értem
2017. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Semmit, semmi közöd hozzá, úristen, nem fog meghalni tőle, nyugalom :D
2017. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!