Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha egy barátom...

Mit csináljak, ha egy barátom füvezik? Mondjam el a szüleinek?

Figyelt kérdés
17 eves fiurol van szo, es igazsag szerint o nagyon fontos nekem. Nem akarom hogy ilyen dolgokba keveredjen. Szerintetek okos dolog lenne szolni a szuleinek?

2017. febr. 25. 08:44
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Te huyle vagy

Most ellenkezo esetben ge mit szolnal

Nehogy szolj a szuleinek, egy eletre meggyulolne

Az a valaszolo meg aki irta, h ez az o problemaja lenne.. hat nem, mert a kerdezo szereti ennyire

Ha meg belehal, az is jobb, mintha orokke utalna

2017. febr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Kedves kèrdező!

Hasonló cipőben jártam mint te...

Sajnos a legrosszabb amit tehetsz az az, hogy elárulod a szüleinek a dolgot.

Amit tehetsz, kèrdezd meg mièrt teszi, ès ha elküld fogadd el.

A marihuána igaz, hogy illegális, de nem drog! Nem lehet rászokni. Nem olyan mint az alkohol meg a cigaretta. Csak fizikai függősèget okoz (rágyújt) de semmi mást...

Ne izgulj, ha akarja abbahagyja, ha nem akkor nem.

De! Soha ne szólj bele! Ne akard megvonni tőle!

Viseld el vagy menj arrèbb...

(Üdv egy fogyasztó)

2017. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mondd neki, hogy vegyen be 4 darab Coderit tablettat, igyon meg 1 liter sprite-tot, es ezek utan szivjon herbalt (biot). En 6-szor hanytam 2 oraig rosszultam, utana 3 napig nem mentem iskolaba es az agyamban fekudtem. Ezelott csak marihuanat csinaltam (eleg gyakran), de meg lehet unni, hogy sose tudsz magadrol... Neha azert jo jozannak lenni.
2017. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!