Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem magam egyedül?...

Miért érzem magam egyedül? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most lettem koleszos, és vagyunk így 5en akik együtt lógunk. És így magyon jól kijövünk meg minden, de néha úgy érzem úgy direkt viselkednek mintha nem lennék ott, de lehet csak érzem. Néha részese vagyok a nevetésnek, meg amikor komoly témákról beszélgetünk, akkor én viszem a beszélgetést. Van így közöttünk egy, akit idézőjelesen piszkálnak, és nem mindig érzem jól már magam amikor ezt csinálják. Azért is, mert nem érzem hogy ez így helyes, meg azért isvmert irigy vagyok hogy 3 an ilyen jól kijönnek. Igen, ez egy rossz tulajdonságom, hogy barátságokra irigykedek, mert nekem nincs legjobb barátom, és nem is tudom ki lehetne az. Nagyon régóta keresem. De valahogy mindig ahhoz mennek akit úgy mindenki ismer és szeret, én meg ülök egyedül kussban. Általánosban sem volt legjobb barátom, mindenki aki lett volna meg elköltözött, vagy más korosztályból van.

2017. febr. 26. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok én is. Beszélgetéseknél a társaság közepe máskor meg védem a másikat ha nincs igaza akkor is.

Egyébként szerintem nincs semmi baj :) Lehet csak kicsit elvont ember vagy magánakvaló. Nem kell hogy mindig legyen legjobb barátod persze ezzel sok ember nem ért egyet. De ha így elvagytok 5en megértitek egymást az többet ér mint egy legjobb barát. Visszatérve vannak emberek akik sokszor egyedül érzik magukat pedig nincsenek egyedül :) de ezt is kilehet tapasztalni és ha ilyen vagy ne aggódj miatta. Ha szeretnél beszélgetni nekem nyugodtan írhatsz

2017. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, még meggondolom:)
2017. febr. 26. 22:17
 3/4 anonim válasza:
Mai napig nincs legjobb barátom. Mindig szerettem volna, de azt mondják, ha vmire rágörcsölsz akkor nem is lesz úgy ahogy te szeretnéd. Szobatársaidnak amúgy megmondhatnád, hogy ez téged bánt, lehet fogalmuk sincs róla. Mivel még csak most lettél koleszos fog ez még alakulni. ☺ Én 5 évig voltam koleszos és nagyon jó volt. Elején fura volt, de miután megszoktad nagyon jó. Sokszor hiányoznak azok az évek. 😊
2017. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg többet segítettek a válaszok mint gondolná valaki :)
2017. febr. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!