Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem is voltunk baratok?

Nem is voltunk baratok?

Figyelt kérdés

3 honapja ismertuk meg egymast egy buliban, de nagyon gyorsan osszebaratkoztunk es azota kb hetente talalkoztunk is, kozos programokat csinaltunk, buliztunk, rendszeresen beszeltunk es ami szamomra a legfontosabb, hogy barmi tortent, ugy mehettem hozza, mintha haza mennek. Mindketten nagyon nagyszajuak vagyunk, es o sokszor beszologat masoknak. Nekem is... egy ideje ez mar elegge rosszul esett es azt mondta azert ilyen velem mert csak baratok vagyunk es nem nokent tekint ram. Aztan volt meg 1-2 beszolasa amit jeleztem, hogy megint rosszul esik de azokra nem is reagalt mert nem szemelyes beszelgetes volt, csak chat. Reszerol minden gond nelkul ment tovabb, de engem ez azota bant. Ebbol adodoan lemondtam a kozos programot, amire eloszor csodalkozott majd kozolte hogy ne hisztizzek, menjek el es szemelyesen majd megbeszeljuk. Leirtam neki, hogy mar tobbszor kertem hogy ne szologasson be, de utobbi alkalmak soran mar nem is reagalt ra es nem fogok senkinek konyorogni hogy ne sertegessen, emiatt nyilvan semmi kedvem kozos programhoz, illetve ami holmija van azt par napon belul visszaadom. Erre visszairt annyit, hogy rendben.

Nagyon rosszul esik, hogy nem hajlando megerteni, hogy mar tobbszor megbantott es mivel elotte sose volt koztunk feszultseg, nem is tudom, hogy kibekulunk-e vagy keresni fog-e. Nem szeretnek megalazkodni de nagyon bant mert megkedveltem. Es tudom nagyon jol, hogy azt varja hogy keressem, es bekulne mert szeret engem, ezt mindig nyomatekositja reszegen... De ha o nem tud bocsanatot kerni, akkor szerintem nem is vagyunk igazabol baratok.

24N vagyok, O 25F


2017. márc. 3. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Te szereted ha aláznak? Mit játszmázol, elmondtad mi bajod, ő eddig is leszarta, meg ezután is le fogja, de ha bocsánatot kérne, akkor boldog lennél és alázhatna tovább? Csak utána mindig mondja, hogy bocsánat? Hülye vagy?
2017. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!