Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van a barátokból!...

Valery112 kérdése:

Elegem van a barátokból! Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ahogy egyre idősödöm kezdek rájönni egy két dologra, es nem arra gondolok, hogy nem létezik a Mikulás. Egyre bizalmatlanabb vagyok a barátaimmal kapcsolatban. És olyan mintha teljesen máshogy gondolkodnánk a dolgokról. Ők egyre többször beszélnek ki embereket, én általában mindig oda állok az adott személy elé és elmondom a gondom bajom. Persze aztán harag lesz, de utálok kibeszélni másokat. Valamiért minden apróságon megharagudnak... pl.: az egyik barátnőmnek nem foglaltam a buszon mert mással ültem, vagy nem vettem észre, hogy mellettem jön és nem köszöntem, de legutóbb (talán tényleg hibáztam, bocsánatot is kertem) elmondtam valamit valakinek ami egyebkent tok aprosag volt, es orok ellenseg lettem... De ott van a fiúzás is, nem igazán érdekelnek még az ilyen dolgok, lehet, hogy már kéne, de nem tartom magam erettnek egy ilyen dologhoz. Körülöttem viszont mindenki más igen és már elegem van abból, hogy folyton ez a téma... (Ráadásul sokszor olyanokon vesznek össze a pasijukkal, hogy magamban minden rosszindulat nélkül de ezt gondolom: "Szegeny srác!". Nem tudok hozzá szolni és nem is akarok. Persze meghallgatom őket szívesen... De ugyanazt a sztorit minden egyes szünetben kivesézni... Jezusom az őrületbe tudnak kergetni vele, de persze ezt magamban tartom. Aztán ott van az a sok keverés, kibeszélés, sunyiság amit végig nézek es minden héten legalábbegyszer valaki összeveszik valakivel.

Aztán itt a másik: túl érzelgősök, utálok az érzéseimről beszélni és biztos nem fogom ezt megvitatni a suli öltözőben olyanok elött akiknek semmi köze hozzá. 9.-ben még más volt, de most...kívül állónak érzem magam. Sokszor van olyan érzésem, hogy a hátam közepére sem kívánom az embereket. Legszívesebben bebujnek a szobamba es egesznap sorozatokat neznek... Valamiert jobban tetszik a filmvasznon levo vilag, meg a katasztrofa filmekben is (egyebkent rengeteg filmet nezek). Ez mar nem allapot, nem erzem jol magam a tarsasagban es fogalmam sincs mi bajom van... Kedves válaszadó, ha esetleg van van valami diagnozisod es gyogymodod is szivesen varom a megoldast... Puszi:Jeni



#barát #kétszínűség #antiszocializálódás
2017. márc. 5. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna:D Detto ugyanez a helyzet velem. Diagnózist/gyógymódot nem tudok de legalább tudod hogy ezzel nem vagy egyedül.:D
2017. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hja, a lányok, meg az ő barátságuk!
2017. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért azt ne kerülje el a figyelmedet,hogy valószínűleg szűk körre korlátozódik még jelenleg az ismeretségi köröd,amivel nincs is semmi baj,mert ha jól szűröm le az írásodból 10.-es vagy. Lehet ha gondolkodásban már az osztálytársaid felett állsz egy kicsit,érettebnek tartod magad náluk. Szerintem ezzel sincs baj,mert előbb-utóbb ők is felnőttesebben fognak viselkedni. Esetleg ismerkedhetnél a sulidban felsőbbévesekkel is,vagy ha van valami sportolási lehetőség vagy bármi a környezetedben ajova eljárkálhatnál új embereket megismerni. Bár azt hangsúlyozom,hogy én a helyedben még nem járogatnék el minden nap bulikba ismerkedni meg hasonlók,ráérsz még ezekkel,nem fogsz semmiről lemaradni,elhiheted. :) (ja és ne nagyon éld bele magad a filmekbe,sosem lesz olyan a való élet,sem a helyzetek,sem az emberek)
2017. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számból vetted ki a szót :D állandóam a kibeszélés megy itt is,sőt kibeszélik az xy-t aztán előtte jópofiznak..
2017. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!