Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim és nagyon...

Nincsenek barátaim és nagyon magányosnak érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam, mert eléggé régóta nincsenek barátaim, ráadásul sok a problémám is mostanában és nincs senki,aki meghallgatna, akivel bármit megtudnék beszélni. Zárkózott vagyok és nehezen megy a barátkozás, de egy idő után megtudok nyílni. Neten hol tudnék barátokra találni? Milyen oldalt ajánlanátok?

2017. márc. 9. 19:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia mennyi idős vagy? Fiú lány?
2017. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok
2017. márc. 9. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
tinderen lehet ismerkedni, s ha nem is kapcsolat, de barátságok összejöhetnek... meg hát ki kell mozdulni otthonról... elmenni kocsmába, vagy szórakozóhelyre, picit berúgni, és hirtelen majd megnyílsz :) és ha valakivel valami barátságféle, összehaverkodás kialakul, akkor már ha újra találkoztok se egy idegen lesz, hanem nyitottabban tudsz viselkedni, pia nélkül is :D
2017. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok sajnos. Csak én inkább személyes barátságra vágyok.

Merre laksz? Ha gondolod írj.

22N

2017. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha gondolod nekem is írhatsz. :) 23/N
2017. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért nem hittem volna, hogy pont három lány lesz a gyakori kérdéseken akik magányosak :D jó tudom nem olyan értelemben.
2017. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, 25 éves lán vagyok bár én abszolút nem vagyok zárkózott, sőt...ennek ellenére mégsem sikerül barátságokat kötnöm
2017. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sweetchocolate ***** válasza:

Iskolaba jarsz, vagy dolgozol, esetleg munkanelkuli vagy? Ha sokat vagy otthon, akkor nehezebb lehet a dolog de nem lehetetlen. Nyiss egy blogot, irj bele egy csomo mindent magadrol, napjaidrol, hogy telnek, hatha ott valakivel el tudsz beszelgetni es baratsag lehet a dologobol. Vagy pl itt gyk-n ismerkedj :D Amugy ez a baratkozas nem mindig konnyu dolog am, foleg ha nem jar az ember szinte sehova. Nekem sincs tul sok baratam, mar szinte hozza is szoktam.

Amugy nem olyan nagy baj ha nincs baratja az embernek, ha ot se zavarja, van aki inkabb egyedul szeret lenni, van aki inkabb tarsasagban. Amig nincs jobb, irogass itt gyk-n. Vagy pl facebookon keress csoportokat amik erdekelnek, es kommentelj oda is, hatha valakivel el tudsz beszelgetni.

2017. márc. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, én örömmel barátkoznék veled. ha barátkoznál, akkor írj egy privit. =)
2017. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
12%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Csak, hogy tudjátok kivel akartok barátkozni.

2017. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!