Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság volt-e ez egyáltalán?...

Barátság volt-e ez egyáltalán? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
1 hónapja elkezdtem itt beszélgetni egy csajszival. Második levélváltásra kijelentette, hogy jaj mekkora barátnők vagyunk. Pár napja, viszont megszakadt a kapcsolat, mert elege lett belőlem. Kijelentette, hogy hú ő sose fog elhagyni, meg jaj, de szeret. Kiderült, hogy csak arról lehet beszélgetni, amiket ő szeret. Amik velem kapcsolatosak voltak, azok a témák sose érdekelték. Többször megkérdeztem és mondtam neki, hogy bocsi, hogy ez a téma. Felhoztam beszélgetésnek az ő kedvenceit is, de ő sose kérdezett engem az én kedvenceimről. Ti mit gondoltok? Ez barátság volt, vagy totál egyoldalú?

2017. ápr. 16. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért beszélgetett veled, hogy elmondja az ő dolgait, arról akart beszélgetni, ami őt érdekli. Egyoldalú volt. :(
2017. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Csak addig voltál jó, míg kivesézte a saját dolgait. Egyoldalú dolog volt.
2017. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos ez egyoldalu volt.... Énis ilyenbe futok mindig bele ..... elmondja a nyugjet bajat aztan eltünik ... majd mikor valami negativum dolog eri elovesz elpanaszolja ...
2017. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, te nagyon túltoltad ezt a barátság dolgot.

Interneten keresztül üzeneteket váltasz egy csajjal.

Ennyi.

Ezt barátságnak nevezni olyan erős túlzás, mintha egy nyári csendes esőben nem esernyővel, hanem nehézbúvár felszereléssel mennél ki az utcára...

2017. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!