Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan adjátok a barátaitok...

Ti hogyan adjátok a barátaitok tudtára, hogy szükségetek van figyelemre, törődésre, apróságokra? Vagy ha nem teljesíti magától, akkor nem is barát?

Figyelt kérdés
Légyszi fejtsétek ki a véleményeteket, csak úgy. Épp őrlődöm.
2017. márc. 10. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki nem teljesíti magától, az nem igaz barát, csak kihasznál. Ezért ha őszinte akarok lenni, kijelenthetem, hogy nincsenek, és sosem voltak barátaim. Mindig sokkal többet adtam mint kaptam, és "hátba is szúrtak" nem egyszer. Manapság mintha az emberek már nem is akarnának mély és őszinte kapcsolatokat kialakítani, csak az önzésről és az érdekekről szól minden.
2017. márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elmondod, erre valók a barátok. Ha nem mered, vagy mered, de nem érti, az nem barát, mehet a kukába.
2017. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincsen egy barátom se. Magányos vagyok és szomorú.

(nem összevesztünk, vagy ilyesmi, csak történt valami, ami miatt rájöttem, hogy igazatok van, és már régóta érzem ezt, és most nagyon bőgök)

2017. ápr. 27. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, a jelek szerint nem veled van baj. Légy nyitott, és lesz igazi barátod!
2017. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!