Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keresik a társaságom?

Miért nem keresik a társaságom?

Figyelt kérdés

Csak 1 barátom van akivel nagyon jól eltudok viccelődni, hülyéskedni szünetekben is CSAK vele vagyok, de elötte megtudok nyílni nem érzem azt hogy lenéz vagy teljesen idiótának tartana, elötte merek tenni dolgokat. De ha Például nem jön suliba teljesen egyedül maradok, nem merek senkihez odamenni csak a széken ülni és várni csendben a tanárt. Szünetekben mindenki elvan én meg mindig odamegyek a többi lányhoz de egyszerűen azok alányok szemkontakusát kerülöm akiket utálok, Nem merek megszólalni, nem tudok megnyílni könnyen én próbálkozom, és odamegyek szünetekbe a többi lányokhoz próbálok beszélgetni velük, szólni hozzájuk de NEM találok témát! Nem tudok miről beszélgetni velük.

Azt szeretném hogy keressék a társaságomat, kikérjék a véleményem, kérdezzenek tőlem. Egy kicsit érdekesebb embernek tartsanak, és Vidám Lánynak.

Mit csináljak?

14/L



2017. márc. 10. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Tesi órán volt amikor kidobósat játszottunk és hármas csapatokat kelett csinálnunk, senki sem akart velem lenni pedig én szeretek kidobósozni és próbálok ügyes lenni játszani ( nem mindig, van mikor semmi kedvem az egészhez és nem csinálok semmit) az órai munkákat is normálisan megcsinálom és mégis bénának tartanak, naszóval csináltunk hármas csapatokat összekerültem az ügyes emberekkel pedig ők szinte imádkoztak hogy ne velük legyek, aztán nekem nem is passzolták a labdát pedig ott voltam közel, csak ők passzolták egymásnak. Olyan rossz érzés volt, :I Kínos volt nekem.
2017. márc. 10. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
ha allandoan egyutt vagy egy emberrel, akkor nyilvan nem jon oda hozzad XY megkerdezni, hogy vagy.
2017. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oda mész a többi lànyhoz de ők nem hàt ismerős!Sztem felejsd el őket én is volt hogy próbàlkoztam de ha ők nem nyitnak felêd akkor a fejed tetejére is àllhatsz !Volt olyan osztàlytàrsam akinek nem kellett kétszer mondani és még ők keresték a tàrsasàgom szóval sztem nem teljesen benned van a hiba!
2017. márc. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerős :D én már őszintén nem érdekel 3 hónap és elhúzok abból a suliból :D
2017. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hallgasd meg a témáikat , próbálj meg közeledni feléjük a lányok szeretik a divatot zenét vagy könyveket . Én lehet iskolát váltanék .. de nem benned van a hiba ne aggódj , sok ember ilyen ( én is ) .Lassan közeledj , és légy magabiztos , de gondolkodj azon is el hogy miért ilyenek veled . Remélem tudtam segíteni .
2017. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam.

Ez afféle megfelelési kényszer, olyanok akarunk lenni mint ők, a társaság tagjává válni. Mindig minden osztályban van aki kihullik a sorból, mint te vagy jómagam

Hidd el, nem az számít hány ember akar veled barátkozni, te irányítod az életed:) ha akarod, dumálhatunk majd erről

írhatsz priviben hátha tudok segíteni

2017. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnődnek nincsenek barátnői, akikhez tudna segíteni hogy közeledj? Valahogy valmai közöstéma csak kell akadjon. Film, könyv, zene, hobbi, sport stb..


Amúgy akkor fognak érdekesebbnek tartani ha minél szinesebben adod elő magad. Mutasd meg hogy rengeteg érdeklődési köröd van, órákon szólj hozzá a dolgokhoz stb. Hallják a hangodat, és akkor valamibe fognak venni.

2017. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, sokat segítettél, megpróbálom, bár én olyan félős típus vagyok :D
2017. márc. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!