Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes fenntartani a barátság...

Érdemes fenntartani a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Szóval, már egészen ovi óta ismerjük egymást, de csak felső tagozatban lettünk legjobb barátok. Azt veszem észre, hogy egy csomót hazudik nekem, de nem olyan fontos dolgokról, pl hogy hanyadik lett a gimis felvételin egy suliban. Azt mondta előttem végzett, pedig ez lehetetlen lett volna. (Több pontot írtam mint ő, és én maxot kaptam a szóbelire is.)

Ha írok neki akkor sosem válaszol, csak ha érdekli amiről beszélek. Mindig megsért valamivel, állandóan magát ócsárolja, hogy ő milyen kövér. Pedig borzasztóan csinos és vékony. Mindig úgy érzem, hogy rejtetten arra céloz hogy nem vagyok olyan jó mint ő. Szerintem ezt ő sem veszi észre. Csak a közös szeretetünk egy fiúbanda iránt tart össze minket, és állandóan róluk beszél.

Előre is köszönöm!


2017. márc. 12. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mindenki máshogy definiálja saját maga számára a barátságot. Nekem a leírtak alapján abszolute az jön le, hogy már nem érzed jól magad a társaságában. Ha a helyedben lennék, biztosan nem ápolnám tovább ezt a "barátságot".

Ugyanakkor úgy gondolom, hogy ne hallgass más véleményére, hanem egyszerűen tedd fel magadnak a kérdést, hogy jól érzed-e magadat még vele? Megbízol benne? Számíthatsz rá? Ha ezek és ehhez hasonló kérdésekre a válaszod nem, akkor tudod a választ..:)

Sok sikert kívánok neked.

2017. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!