Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy legjobb barátnőm. Már sok éve ismerjük egymást, osztálytársak vagyunk. De most az osztályban pár lány elkezdett engem csúfolni (pl: az öltözködésem miatt), és a barátnőm nem csak nem áll ki mellettem, de még jóban is van velük. Nagyon rosszul esik a viselkedése, mivel tőle, mint legjobb barátnőmtől nem ezt a viselkedést várom. Én fordított helyzetben nem ezt tenném. Nem azt akarom hogy legyen velük bunkó, csak szerintem nem kellene azzal barátkoznia, akiről tudja hogy mennyi fájdalmat okoz nekem.
2017. márc. 20. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L
2017. márc. 20. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. Nincs legjobb barátnőd. :(
2017. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, egyre inkább kezdem én is ezt érezni.
2017. márc. 20. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

14 éves lányok a legproblémásabbak mindig. Egyik része ki nem állna magáért, még káromkodni sem káromkodott életében, másik része meg egy zacskó csipszért sz*pik. Az utóbbiak, akik átgázolnak másokon, hangosak és fikáznak.


Egy picivel idősebb lány, ha beszólnának az öltözködésére kb így reagálná le:

"Jólvan, ne legyél már csicska."

"Ki a f**t érdekelsz?"

"Előbb nézzél tükörbe."

Nem kell háborúba indulni senki ellen, csak ne engedj meg akármit.

2017. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!