Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny lehet a fiú barátom...

Féltékeny lehet a fiú barátom vagy valami másról van szó?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom, nagyon szeretem őt, de nem szeretnék jàrni vele ,soha. Vagyis úgy egyáltalán soha nem szeretnék kapcsolatban lenni senkivel sem, elég hamar rájöttem,hogy nem nekem való a párkapcsolat. Volt egy rövid ideig egy baràtom, akivel szerettük egymàst, lefeküdtem vele pàrszor, de utàna elköltöztünk, távkapcsolatot nem akartunk, ezért vége lett . Tudom magamról,hogy nem tudnék megfelelni a másiknak, nem tudok főzni, nem vagyok az a kimondottan nőies nő. Kiskorom óta focizok, zárkozott vagyok és a "furcsa klasszisok " közé tartozom. Aki 20 évesen is még mindig csimota és hiàba vagyok komoly többnyire, néha még nagyon gyerek vagyok. Ez pedig senkinek sem tetszene és érthető is. Sajnos nem vagyok kiemelkedő semmiben sem. De szeretek focizni, imádom a kutyàkat, a könyvek a legjobb baràtaim és a zárkozottsàgom ellenére, szeretek baràtkozni és új embereket megismerni, de a barátsàg elég. Nem akarok szerelmes lenni és pàrkapcsolatban lenni, csalódàst okozni stb. Szóval van egy férfi baràtom aki idősebb nàlam kicsit. 26 éves. 1 éve ismerjük egymàst és nagyon jó baràtom lett. Mindig számíthatunk egymàsra, elég sok időt töltünk együtt. Fontos szàmomra, de nem több baràtnàl.

Most fennakadás történt.

A baràtom pár hete úgy beszél velem mintha valami baja lenne. Elmentem este bulizni két haverommal, a baràtomat útközben közben hívtam fel és mondtam neki, hogy nem tudok felmenni hozzà, mert vàltozott a terv. Ezért zabos lett és ilyeneket mondott " De megígérted" Miért fiúkkal mész bulizni" Kivel mész haza" Lehet baj lesz, inkàbb elmegyek érted " és stb. Mondtam neki, hogy ne jöjjön nagy lány vagyok màr, de akkor meg kinyomta a telefont. Tudta, hogy a Cc.klubba mentem, minden fiatal oda jár bulizni a városban. Megvárta amíg elköszönök a sràcoktól és a lakására mentünk. Ott annyira zakalatottnak tűnt már,hogy muszáj volt megkérdeznem mi a baja. Aggódott értem nagyon, nem bízik a sràcokban akikkel elmentem szórakozni. Nem lepődtem ezen meg, szinte mindig ilyen basàskodó. Hétfőn a munkahelyemen az egyik vendég elkezdett velem flörtölni. Hamar leráztam, de először ugrattam én is. Aztàn jött a barátom és ràm ripakodott, azon az alapon, hogy munka idő van én meg kikezdtem egy férfival az étteremben. Alig voltak páran, nem is figyelt senki. Csinàltam tovább a dolgomat, de nem tudom miért cseszeget. Olyan marcona lett a baràtom. Van egy màsik srác aki annyi idős mint én, és vele szoktam még tölteni az időmet, ha tehetem, mert pl foci után elmegyünk a városba néha és olyankor mesélünk egymàsnak vagy beülünk valahova enni. De a baràtom egyszeriben előàllt azzal,hogy több vasat tartok a tűzben, lehet a fiú többet szeretne tőlem barátságnál én meg hülyítem őt és az érzéseivel jàtszom. Viszont ilyenről szósincsen, mert csak barátként tekintünk a másikra. A hétvégén amikor nála aludtam, akkor egésznap szekírozott és mindenben a hibát kereste. Legyek többet vele, ne menjek el az éjszaka a haverokkal már sehova, ha focizni megyek, ne induljak el nélküle haza, inkàbb várjam meg és haza visz kocsival. Mondjuk ezt régebb óta kéri tőlem, de nem kell kocsikáznia velem feleslegesen. Most már nem is fog olyan hamar sötétedni és én 7-kor végzek az edzéssel. Amikor beszélgettünk este ilyeneket mondott " Ne beszélj mindig ilyen otrombàn" "Még jó,hogy itt vagyok neked" " Nem a haverod vagyok" . Sőt azt is mondta,hogy jó lenne ha néha kimutatnàm az érzéseimet irànyàba is, nem csak mással kellenne aranyszívűnek lennem és kedvesnek. Ő amúgy az egyetlen olyan baràtom aki azt mondja nekem, hogy szeretlek. Én is szoktam neki mondani, de más barátaim nem viselkednek velem így és nem is ilyen szoros a viszonyunk. A baràtnőmnek sem mondtam, nem voltunk érzelgősek. (Mondjuk amióta baràtja van, nem is nagyon találkozunk már..na mindegy ez más tészta)

Szerintetek miért viselkedik így a baràtom? Néha olyan mintha gyámkodni akarna felettem, aztàn meg kiismerhetetlen és haragosnak làtom. Olyan apró dolgok is zavarni kezdték,hogy nem öleltem meg elköszönéskor, elhidegülök tőle. Pedig ez nem így van!!!


L



2017. márc. 23. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között nem létezik barátság.
2017. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# De van! Most írtam,hogy ez a férfi csak a baràtom. Rólam meg mindenki tudja, hogy nem nekem találták ki a párkapcsolatosdit! Ezt ő is tudja és sokszor mondta, hogy " persze nincs semmi baj, elfogadlak így is" stb. Holtbiztos, hogy nem akar tőlem többet barátsàgnál, de nem tudom miért ilyen velem.
2017. márc. 23. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sokkal többet gondol bele a kapcsolatotokba mint te. Viszont az mindenféleképpen zavaró lehet, hogy ennyire behatárol, oké hogy félt és ez jó dolog csak ne vigye túlzasba.
2017. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy párkapcsolatot nem akar, de barátság extrákkal kapcsolatot akar minimum!


Persze süket a barátod, hogy így próbált közel kerülni hozzád. Csajok ösztönösen nem érzik az erős férfit a kedvenc lelki szemetes "fiúbarátjukban".


Ha tényleg sokat jelent Neked az a lelkizés, amihez jó partner "fiúbarátod", akkor szívességből dugjál vele alkalmanként. De akár tovább is kínozhatod, ahogy neked tetszik. :) (Férfiként én azt gondolom, hogy az aki sunyizva "fiúbarát" státuszból próbál dugibarát lenni, az kb. meg is érdemli.)

2017. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4# Nekem nem így van!

Mert nem tartom lelkiszemetesnek a barátomat. Azért a legjobb barátom, mert mindent megoszthatunk egymással és nagyon sok mindenben segítségemre volt, szerencsére én is tudtam már tanácsot adni neki és egészen rövid idő alatt lettünk jóba oly annyira, hogy már közös programokat is csináltunk. Nem akarok vele d-ni, barátsàg extràkkal? Ezt sem szeretném, főleg nem vele, de amúgy soha senkivel, ez nem fér bele az értékrendembe, de szerintem neki sem. Ezt ő is tudja, amikor mondtam neki, hogy nem akarok kapcsolatot hozzá tettem azt is, hogy kaland még annyira sem érdekelne soha. És igazàból az sem zavarna, ha szexet akarna. Ha elmondja kap egy nagy nemet, aztán maradhatunk baràtok. De ő nem ilyen. És fontos nekem, elveszíteni nem szeretném, azt sem akarom,hogy sérüléseket okozzunk egymàsnak.

2017. márc. 23. 11:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Arról inkább meg ne is beszéljünk, hogy ő a nőket szereti, nem pedig a lányokat. Főleg nem a fiús (focista) lányokat:)
2017. márc. 23. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig amit a kérdésnél írtál azokból egyértelmű, hogy testiséget is szeretne Tőled! Csak gyáva, vagy sunyi, hogy ezt nyíltan bevallja, reménykedik abban, hogy egyszer csak Te vársz tőle szeretgetést, amikor pl. kicsit lelkileg megzuhansz.


Különben miért féltékenykedne, ha más srácokkal mész bulizni, vagy céges vendéggel flörtölsz? Amikor ilyet mond "barátilag" "másik srác érdekében", hogy több vasat tartasz a tűzben, játszol a srác érzéseivel, akkor ezzel úgy akar hatni rád, hogy őt is sajnáld...


"Még jó,hogy itt vagyok neked" " Nem a haverod vagyok", "jó lenne ha kimutatnád az érzéseidet...","Szeretlek".

Komolyan még ez sem egyértelmű? :)


Összegezve:


A) "Fiúbarátod" gyáva srác, aki nem meri nyíltan férfiasan felvállalni, hogy igazából nőként vonzódik hozzád. Fél, hogy akkor a már meglevő lelki kapcsolatotok is megszakad.


B) Sunyi, kis manipulátor, aki nem is nyíltan felvállalt barátnőt akar. Hiszi, hogy tud úgy manipulálni, hogy egy nap majd érzelmileg kicsit megzuhanva tőle kérsz szeretgetést, és utána dugibarátnője leszel.


39F

2017. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem leszünk dugipajtások.

Skacok tényleg hülyeség lenne ebben reménykednie, hiszen tudja, hogy semmilyen kapcsolatot nem akarok kialakítani senkivel. Szexkapcsolat, pàrkapcsolat stb. Felnőtt férfi, mindig közvetlen - fesztelen volt velem és mindent elmondunk egymàsnak. Szerintem, ha d.ást akarna csak azt is elmondta volna. Ezen nem sértődök meg, csak egy vàllràndítàssal elintézném. Mindenkit lehet manipulàlni, csak valakit nehezebb, de szerintem neki ez nem is volt célja soha. De ha erre gondoltok,akkor rendben:) Azért köszi a válaszokat. Még valami: Szerintem engem felmerne vàllalni akkor is, ha amúgy titokban dugóbaràtnő lennék. ( soha nem leszek az!!) hamar bemutatott a baràtainak, sőt még az apjànak is:) Most ha lesz szabadsága akkor én is ràérek majd és kitalálunk valami klassz programot a 3 napra. Eljön a foci meccsemre is, megvettük a színházjegyeket és megnézzük a Dzsungel könyvét is:) Tényleg csak a baràtom. De azért köszi, hogy ezt megírtàtok. Lehet érdemes ràkérdezni pàr dologra? Nem akarom,hogy àlom felhők között lebegjen és reménykedjen. Jó dolog a szex. Vonzódom is a baràtomhoz,elképzeltem már vele milyen lehet az ágyban, de ennél tovább nem mennék. Az csak bonyodalmakat szülne és az nekem nem kell!!!:)

2017. márc. 23. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az utolsó mondatodból az derült ki, hogy Neked is kattog rajta kicsit az agyad. Szép az idő, egyik este bontsatok meg egy üveg bort. :)
2017. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kattogott már az agyam ezen, de mindig elvetem az ilyet, mert közben tudom, hogy a szexkapcsolat nem nekem való a párkapcsolat meg méginkább. És hàt mind az írtam is, nekem 1 az az egy barátom volt. Hű de sok tapasztalatot szereztem. A barátom meg idősebb is nàlam, jóképű, a NŐKET szereti és nekem már most nehéz olvasnom a sorok között. Azt sem tudom mit akar igazàból. Ő..nem iszok alkoholt, rossz hatással van ràm:) Én inkàbb szingli maradnék a barátsàgunk fontosabb.
2017. márc. 23. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!