Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akk vége? Azt mondta nincs...

Akk vége? Azt mondta nincs okom aggódni. Lehet túl féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

El fog felejteni? Vége a barátságunknak?

A legjobb barátnőmnek pár napja lett facebookja. Ott rátalált egy régi legjobb barátjára. Rengeteget beszélnek facen, szinte egész nap. Annyit beszél vele mint velem.azt mondta én és ő vagyunk a legjobb barátai... aggódok


2016. okt. 18. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén irigylem a problémádat.
2016. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy féltékeny. Nem a tulajdonod, lehet több barátja is, nem csak te.. Majd akkor kezdj el aggódni, ha elkezd kerülni, lemondani programokat és nem foglalkozik veled többet, addig teljesen felesleges.
2016. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így járt egy barátom is. A legjobb barátjának a barátja újra barátkozott egy régebbi barátjával, akivel már nem voltak barátok, és a barátom a legjobb barátja lett, és én ezt nem értem.

Tulajdonképpen a barátom legjobb barátja eddig is a barátja volt, vagy csak azután lett az, hogy megint a barátkoztak?

2016. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

attól félek hogy "elrabolja" tőlem. nem vagyok az a barátkozós fajta

ő nagyon jó barátom

szinte a testvérem

2016. okt. 18. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek csapódnak ide-oda. De ez messze lesz az elrablástól, nyugi. Ha megy, magától fog menni, és ha valakit el lehet "csalni", akkor had menjen. Nem érdemes ebben gátolni, még ha a hiánya fájni is fog, és ezt látjuk előre.
2016. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!