Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? 16L

Mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Megismertem valakit a neten. Imádom. Az eddigi egyik legjobb ember, akit valaha ismertem, és minden apró kis dologban egy hullámhosszon vagyunk (/voltunk..?)

Ma letiltott. Mindenhonnan.

Azt mondta, valami történt, nem miattam, de nem szeretne beszélni egy ideig.

(Egy hétig nem is beszélt velem, de ma tiltott le.)


Annyira imádtam és.. Azt mondta nekem, hogy szeret. (Barátilag)

Hogy nagyon sokat jelentek neki

Hogy "áldás" vagyok


Miért tilthatott le?

Megunt?

Valami borzalmas történt vele? (Meghalt anyukája, vagy rájött, meleg, esetleg amputálni kellett a lábát?)

Vagy én voltam túl sok? (Egész nap beszéltünk, bár sokszor kérdeztem, tényleg szeretne-e, meg voltak szünetnapok stb)


Szóval

Igazából tudom, nem tehetek semmit, hisz

Blockolva vagyok.

A kérdést arra értem, reménykedhetek-e még?

Vagy kezdjem el a lezárást, annak feldolgozását és a felejtést?

Függőben van a kapcsolatunk a fejemben -az egyik napról a másikra dolog miatt gondolom- még mindig tudom, hogy hívják a két kutyáját és egy macskáját, meg miért.



2017. márc. 25. 22:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

7: Egyébként fiú. Bocsánat, elfelejtettem válaszolni.

Igen, a hang az már egy másik, sokkal személyesebb dimenzió...

2017. márc. 26. 16:02
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egyszer egy "barátom" az interneten, akinek nagyon csíptem a humorát, kedvességét, kreativitását, okosságát, mondhatom mindebbe bele is szerettem. Aztán ugyanígy egyik percről a másikra minden bevezető nélkül eltűnt azzal, hogy most menekülnie kell az internetről mert történt "valami". Mindenhonnan eltűnt a látókörömből és én is úgy aggódtam mint te. És nagyon hiányzott. De nem leltem a nyomát...

Kisvártatva feltűnt egy másik személy, aki szintén nagyon inspiráló volt, de a beszélgetéseink során egyszer gyanús lett, hogy olyan dolgot "tudott", amit neki sose mondtam, sőt senkinek, csak az eltűnt személynek... Akkor beismerte hogy ő volt az is, és tényleg el akart tűnni, mert egyébként Amerikában él, ahol a "maradási engedélyért" megnősült, s igazából semmi extra nem történt, csak elkezdte azt érezni, hogy miattam ott akarja hagyni az egész ottani életét és valójában ehhez viszont gyáva, így ezzel a kegyes (vagy kegyetlen?) hazugsággal el akart távolítani az életéből. Kiderült, hogy nagy gyakorlata van abban, hogy az interneten ennek és annak adja ki magát inspiráló beszélgetések reményében, de ha a dolog már érzelmileg érintené, akkor megszökik, mert a felelősséghez meg gyenge. Aztán innen is megszökött azzal a hazugsággal, hogy most megváltoztatja a jelszót úgy, hogy össze-vissza gépel majd mindent és akkor többet nem tud belépni arra az oldalra, ahol kommunikáltunk. Ez persze hülyeség volt, mert a jelszót nem lehet úgy megváltoztatni, legalább kétszer be kell gépelned, de akkor már úgy voltam vele, hogy köszönöm a tapasztalatot, ha ennyire hülyének néz, minek ragaszkodjak a "barátságához".

2017. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Azta.

Látom hasonló a sztorid..

Mondjuk az enyém azért ennyire nem alattomos és durva.

Sajnálom :/


Mondjuk

Elmeséltem neki, hogy engem mindig mindenki elhagy, hogy megunnak stb...

És mondta, hogy ő ki fog mellettem tartani

Hogy ha ő nem ír, akkor jegyezzem meg, sosem miattam van..

Hhhhh.

Annyira hülye voltam, hogy elhittem.

2017. márc. 27. 18:26
 14/20 anonim ***** válasza:

Csak utólag tűnik alattomosnak és durvának, amíg kommunikáltunk, addig egy irtó jófej, normális személy benyomását keltette. Ki se derült volna, miről van szó valójában, ha nem próbálkozik be még egyszer és nem bukik le. Mondjuk nekem nem volt nagyon lent az önértékelésem, vettek körbe barátok, de mégis ő talált egy olyan szegmenst az életemben, ahol nem volt senki, amit nem tudtam mással megélni és nagyon jól esett, hogy vele megélhettem, még ha csak szavakkal is.

Az első eltűnése nagyon megviselt, a másodiknál már levontam a tanulságot és beláttam naivitásomat, azt, hogy a színjátéka megtévesztett és többet feltételeztem róla, mint amilyen valójában. Ugyan nagyon nem tudom hibáztatni magam miatta, szerintem sokkal jobb jó szándékúnak és tisztességesnek feltételezni az embereket, mint állandóan mindenkire gyanakodni, az megmérgezné az összes kapcsolatod és az életed.

De tényleg kísérteties a hasonlóság a két sztori között látszatra, nem tudván mi van mögötte a Tiédnél. Viszont ha azt mondta, hogy ha nem ír az nem miattad van, az is lehet, hogy tudta, hogy előbb-utóbb így eltűnik majd az életedből, és azt nem akarta, hogy magadra vedd. Vagyis ezt elhiheted, hogy tényleg nem akarta, hiszen ha neki (is) az internetes barátkozás csak valamilyen alacsony kockázatú pótlék, akkor ugyan mit érdekli, hogy hogy érzel, ha majd eltűnik. Ha ezzel törődött, akkor azért mégis volt benne jó érzés és őszinteség, ha közben az eltűnés meg teljesen tisztességtelen is.

2017. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Értem.. :/

Hhhhh.. igen, amíg benne vagy a sztoriban és hat rád az ember, addig nem érzed rossznak... Már ha szereted.

Nekem nincsenek nagyon barátaim és már egyszer nagyon csúnyán átcsesztek. Nagyon nehezen nyíltam meg neki,,, csa miatt kezdtem el hinni neki...

Nem, ez teljesen más szituációban volt :) Mikor megkérdeztem, hogy azért beszélt-e keveset, mert baja van velem, mondta nem, csak fáradt.

"Biztos?"

"Igen, csakis fáradt vagyok. Nem miattad.

Jegyezd meg, hogy ha nem írok annyira, az sosem miattad van"


Ez ilyen.. bizalmasdi volt.

Sajnos elnyerte, egyébként.

Egyre inkább.

Nem tudom, mit tegyek, még mindig nem..

Streamel twitchen

Az egyik streamjébe beleírtam, hogy Én vagyok a második legnagyobb fanja (Csak ennyit) (Azért 2., mert biztos van valaki nálam jobb/nagyobb)

Ment az instantbann.

Bármilyen régi elfeledett csoportban írok neki, kilép.

Ahol tudo, letilt.

Még a testvérét is megtaláltam, ő nem írt vissza..

Most egy osztálytársát keresem Facebookon, akit megemlített. (Szak Fanni amúgy, azért írom ide, mert néha meglepően kicsi a világ)

Szóval igen.

Lebegek a "el kéne felejteni..letiltott.. úgysem ír többé.." és a "kinyomozom, megoldom, csak várnom kell, ír, azt mondta szeret, biztos nem hagyna így függve" közt.

2017. márc. 27. 20:28
 16/20 TR75 ***** válasza:

Felejtsd el, én azt mondom. A 12-es válaszban egy igazi pszichopatára lehet ráismerni. Kipuhatolja az áldozat gyenge pontját, és onnantól már tudja, hogy mivel lehet kenyérre kenni az illetőt. Az ilyen alakok párhuzamosan akár több emberrel is kavarnak. Ha valami miatt úgy érzik, hogy lebukhatnak, egyszerűen lelépnek.

Tudom, velvet, de azért ezt a sztorit érdemes elolvasni...

[link]

2017. márc. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elküldted, végigolvastam, elég durva volt.

Nekem már volt ilyen barátom, így tudom, a mostani nem ilyen.

A személyisége végig egybefüggött, eddig sosem tűnt el, nem provokált, soha nem sértett meg stbstb.


De rendben, megfontolom a javaslatod

Próbálok úgy cselekedni, hogy a végeredmény a lehető legjobb legyen.

2017. márc. 28. 15:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Tanulságos, csodálom hogy még nem törölték (a kérdést): https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2017. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi, elolvastam

Mostmár annyira sem szeretnék barátkozni, mint eddig.

2017. ápr. 1. 09:40
 20/20 TR75 ***** válasza:

#18

Az a kérdés simán lehet, hogy kamu. A módszer nagyjából stimmel, de egy ilyen alak nem igazán áll neki dicsekedni ezzel.

2017. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!