Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes elmenni az első 5...

Érdemes elmenni az első 5 éves gimis osztálytalálkozóra, ha az tart vissza, hogy szégyellem, mennyire keveset haladtam? Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekelne, hogy mi van a többiekkel, de rettegek attól az érzéstől, hogy lássam, más mennyivel több lett, míg én egy helyben toporogtam. Néha már pusztán mások idővonalaink a nézegetése a fb-on, vagy egy látogatás egy haveromnál a szakkoliban is teljes letargiába sodor, annyival jobb, és annyira vágyom arra, amit ott látok. Nem egy tipikus "uncsi alak" vagyok, én nem az a se hideg, se meleg-típus vagyok, aki csak sodródik az élettel, és minden mindegy neki. Inkább ellenkezőleg. Valójaban egy nagyon akaratos és impulzív személyiség vagyok. És nagyon sikerorientált. De iszonyatosan frusztrálni tud az, ha valami nem valósul meg, ami érzem, hogy a lehető legjobb megoldás lehetne. És kamaszkorom óta szorongok, és folyton hátrafelé tekintek, olyan régóta, hogy az egész középsulis időszak ezzel telt. És valahogy emberkerülő lettem, mert valamiért magamévá tettem azt az érzést, hogy csodabogár vagyok, és az emberek nem szeretnek.


Akárhogy is, bár az egyik, ha nem a legjobb tanuló voltam, félek latni a többieket. Egyrészt, mert kevés emberrel volt laza, kötetlen a kapcsolatom, másrészt, mert semmit nem csináltam, míg ők kiélvezték a fiatalságukat. Csak egy olyan diplomával lettem "gazdagabb", amit kényszerűségből csináltam meg.


2017. márc. 26. 23:40
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nem kell félned az osztálytalálkozótól, menj el nyugodtan. Nagyon jó érzés lesz találkozni és beszélgetni velük! Attól pedig ne félj, hogy te mennyire nem haladtál, hidd el, hogy ha elmész, kiderül majd, hogy nem te vagy az egyetlen. Persze mindig van pár ember, aki előadja, hogy ő hú, de menő, de javarészt meg fognak érteni az emberek, és tuti lesz, aki ugyanilyen cipőben jár!


A fb-val nem érdemes foglalkozni, oda mindenki csak a legjobb képeit rakja ki meg menősködik, ezek után persze, hogy szarul érzed magad.

2017. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már rég lezajlott amúgy :d
2017. ápr. 30. 23:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Elmentél rá?


Mostanában hogy vagy?

2017. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
El. Rosszabbul vagyok, mint akkor. Úgy érzem, mindent elrontok.
2017. aug. 5. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!