Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért bánik így velem a barátom?

Miért bánik így velem a barátom?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves fiú vagyok és a mai nap nemtudom hogy, de a szinte legjobb barátomra rájött az, hogy túl sokat vagyok a nyakán. Vagyis túl sokat vagyok vele. Nem értettem ezt az egészet mert eddig nagyon jól elvoltunk. Fociról, játékokról, vagy egyébb dolgokról szoktunk beszélni. Viszont van az osztályunkban egy gyerek, aki tipikusan az a diktátort prudukáló. Szinte mindenkit maga köre vesz, ha ő mond valami poént azon nevet mindenki, ha én akkor az már erőltetett meg stb... Értitek milyen tipus..Igazából nem egy nagy durranás, kis 140 - 150 cm, kb 34-36 kiló. A legnagyobb színész még fociban is. Ha akartam volna már elverhettem volna, de csak emberségből nem tettem. Talán ő beszélte tele a barátom fejét hülyeségekkel, mett amúgy az a gyerek nagyon nem kedvel engem valamiért. De legaláb akkor nekem mondaná el. De látom a rajta, mámint a barátomon hogy kicsit fél a körűlvett táborától. Igazából lehet túlzás ez a felhajtás, de meg akartam ezt osztani veletek. És egyébként nem az bánt hogy így érez, hanem az, hogy ezzel beszélték tele a fejét.

2017. márc. 27. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
azzal beszélték tele a fejét, hogy túl sokat vagy vele? ha nem, akkor bocsi, de így sikerült értelmeznem :D mindenesetre az a "barát", aki külső hatásokra elpártol tőled, szerintem nem igazi barát.. de beszéld ezt meg vele, hogy pontosan hogy gondolta, és ha tényleg erős a barátságotok, akkor ki fogtok békülni :)
2017. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kibékültünk, és bevanlotta hogy tényleg a másik gyerek mondta neki hogy ne barátkozzon velem.
2017. márc. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!