Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok, és a 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és a 21 éves barátom nagyon durván bánik velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy fel kellene már nőnöm, gyerekes vagyok, és talán nevelő célzatból el kellene vernie engem, mert talán csak ebből értek. Múltkor majdnem megütött. Tényleg ilyen rossz lennék?
2015. máj. 6. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Ha nem hagy békén, akkor szólj a szüleidnek.

Nem vagy rossz.

2015. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hm, lássuk csak...

Te gyerek vagy, még gyerekesen viselkedsz néha, ez belefér.


Ő felnőtt, gyerekesen viselkedik, ez gáz.


Ezen felül igazi alfa hím lehet, ha már meg akar téged verni, igazi don huan da narko...


De mondok én valami, talán nevelő célzattal szakítanotok kéne, és ...hagyjuk, a "barátod" egy felnőtt gyerek.

2015. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hagyd ott még mielőtt tényleg megteszi!!!


L20

2015. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hm, lássuk csak...

Te gyerek vagy, még gyerekesen viselkedsz néha, ez belefér.


Ő felnőtt, gyerekesen viselkedik, ez gáz.


Ezen felül igazi alfa hím lehet, ha már meg akar téged verni, igazi don huan da narko...


De mondok én valami, talán nevelő célzattal szakítanotok kéne, és ...hagyjuk, a "barátod" egy felnőtt gyerek.

2015. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem jöttök ki, emellett a barátod egy durva alak. Itt nincs kérdés. Tipli ebből a kapcsolatból, minél előbb!
2015. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hagyd őt ott. Ha fenyeget, netán bánt, szólj a szüleidnek. Én elhiszem, hogy 15 évesen nem trendi megbeszélni a dolgokat velük, de erről most szólnék nekik a helyedben. Nagyon komoly lelki sérüléseket szerezhetsz, ha benne maradsz ebben a kapcsolatban, amelyek kihatással lesznek a további párkapcsolataidra. Veled vagyok lélekben és drukkolok Neked. És ne feledd: NEM VAGY ROSSZ! <3
2015. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

15 éves vagy

21 éves a barátod

gratulálok te vagy a hülye

2015. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még jó, hogy gyerekes vagy, és nem, egyáltalán nem kellene már felnőnöd. A barátod viszont úgy tűnik, inkább csak kihasznál, mint őszintén szeret (amin, őszintén szólva, nem is csodálkozom), innentől kezdve... Rossznak nem vagy rossz, de buta vagy, hogy ezt hagyod és nem lépsz ki a kapcsolatból. Ami megjegyzem, egy nagyonis felnőtt, érett döntés lenne a részedről.
2015. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, szakíts vele.
2015. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed elhagyod.
2015. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!