Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 25 > éves fiatalok! Más is...

25 > éves fiatalok! Más is járt így mint én? Többi lent.

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

Lényegében elég szar a helyzet. Úgy foglalnám össze, hogy 19 évesen befejeztem a középsulit, emelt érettségi. Volt barátnőm, eléggé komolyan gondoltuk aztán megcsalt. Magam alá kerültem emiatt is. De ezzel a szakítással párhuzamosan próbáltam munkát találni aztán semmi nem jött össze. Kb ennek az időnek a 45%-a munkanélküliség volt meg idegtépő munkakeresés. És egyszerűen semmi nem volt. Most sincsen semmi egyébként. Az egészet a pénz miatt csináltam, aztán jó nagy bukta lett belőle és kihagytam az egyetemről 2 évet..

Szóval summázva a dolgokat eléggé leépültem lelkileg meg minden ügyileg. + Némi elég súlyos depresszió :D

Nagyon várom az egyetemet, mert egyrészt vége a szociális pokolnak, de teljesen lepültem külsőleg is szal eléggé félek.

Szopott már ennyire így valaki?



2017. márc. 30. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Jelen :D 20éves vagyok gimi után elmentem okjs képzésre 1 év dolgoztam is a szakmába de rüheltem gyülöltem ezért kimaradt egy év most szeptemberbe megyek egyetemre. De nálam még ma is tart ez a munka keresés dolog mivel a szakmába nem akarok dolgozni az kiesett mást meg még nem sikerült találnom. Javarész nekem is munkanélküliség úgy hogy csak kinlodok átérzem a helyzeted szóval nem vagy egyedül ezzel :) :D persze én is gallyra vágtam magam lelkileg közbe éa már a külsőmre se adok annyit mert nincs is rá pénzem
2017. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De emellett én egy mocsok faluban lakom patkányokkal körbevéve meg cigányokkal. Szobámban élek kb 2 éve :/
2017. márc. 30. 22:08
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Hol élsz? A Nyírségben? 🙂
2017. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megcsalt az ex. Igaz én pont fordítva vagyok, egyetemet kezdtem, de az nem jött be és végül munkába álltam, amit viszont imádok. Tudok félretenni, és nem si kell úgy élnem, mint egy kiéheztetett patkány, van időm eljárni szórakozni.

A depresszív időim is elmúltak, és szeretnék végre becsajozni, most már csak arra kell koncentrálnom, hogy megint tudjak bízni a hölgyekben.

Elég nehéz még mindig. :D

2017. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Én is egy szar kisfaluban lakom kutya se jár erre. :(

(1.voltam)

De a költözés majd megoldja

2017. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyet szoptam, majd leírom privátban, most csak itt hagyom ezt a kommentet, hogy visszataláljak a kérdéshez.
2017. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Az életkezdés már csak ilyen, most nőttél fel. Ne aggódj, a mélypontok után csak jobb lehet.
2017. ápr. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még cifrábbak voltak, 32 vagyok de fogalmam sincs mi lesz, egyetemet nem tom h fogom befejezni mert ilyen hiperaktív vagyok, nem tudok meglenni órán, levelező képzés meg nincs. Külsőleg legalább fiatalabbnak látszok a koromnál.
2017. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem én "nyertem".

- Áltsuliban kortársaim rendszeresen fizikailag bántalmaztak

- Középsuliban kiközösítettek a másságom (nem szexuális jellegű) miatt, a lányok menekültek tőlem

- Az ezek miatti súlyos idegösszeroppanás miatt kirúgtak a középsuliból

- Nem találtam a helyem, senki nem fogadott el, lelki mélypont, öngyilkossági kísérleteim is voltak abban az időszakban.

- Bekerültem egy másik középsuliba, itt csak annyival volt jobb a helyzet, hogy "jártam" egy lánnyal.

- Annyira ki voltam közösítve, hogy a saját szalagavatómról kizártak, felbéreltek helyettem egy külsőst, nehogy velem kelljen táncolniuk. Azóta is be akarom pótolni, hogy egy szalagavatón egy lánnyal táncolhassak, aki legalább barátilag szeret engem vagy a bátyjaként.

- Munkahelyem kb sose volt, nem tudtam elhelyezkedni, sorra bukom az interjúkat

- Az egyetem alatt apám meghalt és így sose tudtam neki bebizonyítani, hogy megérdemlem a szeretetét és méltó vagyok rá. Azóta is keresek egy apát.

- Két hónapja Aspergerrel diagnosztizáltak, ez egy autizmus, ami megmagyarázta a másságomat. De jobb nem lett

- Teljesen egyedül érzem magam itt, nincs baráti közósség, nem tudom hogy kell barátkozni pedig szeretnék, emellett pánikrohamaim vannak ha kirekesztve érzem magam és magányosnak.

- Barátnőm kb el van tőlem tiltva, legalábbis anyósnak nem tetszik hogy létezem, mert nincs munkám. Pedig mindent megteszek hogy legyen, de se fizikai, se éjszakai se totálhajnali munka nem jó. Azért, mert már vitt el ilyen munkahelyekről mentő próbanapokon.

- Jelenleg lassan 30 leszel és se baráti közösség, se munka, se suli, se pénz. Nem tudom, hogyan tovább.

2017. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 utolsó pontnál *leszek
2017. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!