Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem hogy tönkretesz....

Úgy érzem hogy tönkretesz. Mit csináljak? Hogyan építhetném le a "barátságunkat"?

Figyelt kérdés
van egy lány akit általános 8. óta ismerek, egy gimibe is mentünk és most ugyanarra az egyetemre járunk ( ugyanarra a szakra). mindig nagyon jóban voltunk, én megosztottam vele mindent, automatikusan őt hívom ha valakinek a tanácsa kell, ha valami miatt szomorú vagyok, ha valamit szivesen megosztanék valakivel stb..de ez nem kölcsönös...ő a legapróbb dolgaimat is tudja, amíg én még azt se tudom, hogy milyen zenéket hallgat... amikor róla beszélnénk akkor kitérő válaszokat ad. amikor valamiben a véleményét kérdezik akkor elmondja azt ami az én véleményem a témáról. közben állandóan úgy érzem, hogy lehúz. ha pl. szerencsétlenség ért az egyetemen akkor rátesz még egy lapáttal.eszembe juttatja a negatív dolgokat amiket én direkt el próbálok felejteni, van hogy még ki is nevet.. már egy ideje semmi kedvem vele lenni, de ezt a rutint, hogy pl együtt megyünk suliba mert nem messze lakik nem tudom csak úgy otthagyni.. ha meg mégis megtenném akkor rögtön én lennék a gonosz aki ok nélkül otthagyta. mert mindezt eléggé alattomosan csinálja, hogy kívülről ártatlannak és aranyosnak tűnjön. de közben állandóan látom rajta, ha pl jobban ment egy vizsgája, vagy jobb jegyei vannak én meg mondom, hogy nekem nem megy olyan jól akkor ilyen lesajnáló és kárörvendő tekintettel néz rám. de kimondani nem mondja persze
2017. ápr. 2. 12:15
 1/4 anonim válasza:
Beszéld meg vele. Mondd el neki a problémáidat. Szerintem az a legegyszerűbb.
2017. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tagadni fog mindent. biztos vagyok benne
2017. ápr. 2. 12:25
 3/4 anonim válasza:
Kinek kell ilyen barátnő? Hagyd a francba, nem is számít, ha gonosznak hisz. Kit érdekel mit hisz? Én ilyen emberekre biztos nem pazarolnám az időmet, te se tedd. Legyél olyanokkal körülvéve, akik szeretnek, örülnek a sikereidnek, és ha valami nem jön össze, akkor biztatnak, hogy majd legközelebb jobb lesz, nem sikerülhet mindig minden.
2017. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#1 voltam

de egy próbát megér, nem? hátha mégse tagadná le

2017. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!