Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú "barátom", (én lány vagyok) akivel egy éve ismerjük egymást, nagyon jóba lettünk, sok mindent megbeszéltünk.

Kb 3 hónapja elkezdett hanyagolni, nem beszéltünk. Jó pár hete írt, hogy hogy vagyok, stb és feljött a kapcsolatunk és szóvá tettem neki, hogy úgy érzem, hanyagol.

Ő azt mondta, ezt ő nem érzi, hogy így lenne. De feltűnt neki is, hogy nem beszélünk. Én mondtam neki, hogy fogalmam sincs, mi lehet a gond, de ő az, aki nem keres, mert én próbálkoztam. Néha írtam neki, próbáltam beszélgetni vele, de ő egy idő után lekoptatott (így éreztem). De ő ezt cáfolta, illetve mondta, hogy szeretné, hogy megint a régi legyen minden. Meg is beszéltük, úgy tűnt, hogy minden rendbe jött, aztán azóta, mióta "megbeszéltük", 4-szer beszéltünk (ha jól emlékszem)és mind a 4-szer megint csak én kerestem őt....


Miért tesz ezt velem? miért mondja, hogy kedvel, nem hanyagol, meg stb "szép" dolgokat, ha közben mégis ezt teszi? Miért akarja elhitetni velem, ha nincs így, mikor látszik, hogy de?

Vagy mi lehet a probléma? Én nem veszek észre valamit, amit kellene?


2017. ápr. 2. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy az "eset" Nála.


Mást szeretne.

Csak nem mondja el.


Te inkább amolyan lelki társ és lelki szemetes kuka vagy nála.

Meg néha alkalmi eset.

2017. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most egy ideig ne keresd! :) várd meg amíg ő fog keresni téged. amíg hiányolni fog , és rájön , hogy hoppá igazad van. Viszont ha nem keres továbbra sem , akkor ne erőltesd! ugyanis soha semmit nem szabad erőltetni. De ha tényleg nagyon jóban vagytok , ez nem történhet meg. :) adj neki időt! és bízz benne!!:)♥
2017. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendben, megfogadom :)
2017. ápr. 2. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Van csaj a képbe igy csak néha néha tudtok beszélni ên ezt gyanitom !Ha nincs csaj a dologban csak szimplàn baràtnak tart akivel néha beszél !
2017. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

engem nem zavar, ha csaj van a képben, én csak a baráti kapcsolatot akarok vele.. de ha az van, és valóban igaz az, hogy kedvel, meg érdeklem őt meg stb, akkor nem kellene leszarnia, hiába van csaj a képben

2017. ápr. 2. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


"engem nem zavar"


Dehogynem.


Nem baj, ha még álmodozol.

Ez természetes.


Fájó is lehet.


Az is fájó - Neked, hogy "egy éve ismerjük egymást, nagyon jóba lettünk."


Ez már a múlt.

Azt nem értem, hogy miért topogsz egyhelyben?

Ennyire leblokkolt a múltad?

Akkor a jövődet miben veszed komolyan?


Bocsi, hogy visszakérdeztem.

A kérdezésem egyben válasz is Neked.

2017. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nem érzem, hogy egy helyben topognék.
2017. ápr. 3. 07:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Épp ez a lényeg, hogy "nem érzed" a helyben várakozásod.


Az Időd közben ketyeg.

A "fiú" - "barátod", már rég észre vette ezt.

2017. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"(én lány vagyok) akivel egy éve ismerjük egymást, "


Ismered?


- Magadat sem ismered, és nem elbizonytalanítani szeretnélek, hanem felrázni, hogy ébredj fel, ha élni szeretnél, és az álom egy másik világ.


A "fiú barátod", B A R Á T O D.

... és ennyi.

2017. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!