Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek itt lehet barátkoz...

Szerintetek itt lehet barátkozni? 🙂 Van olyat barátod akivel itt ismerkedtél meg? 🙂

Figyelt kérdés

Meddig voltatok barátok?

Lett e belöle személyes vagy csak netes?

Irjatok minden érdekel🙂

22/N



2017. ápr. 2. 16:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolsó cuki vagy🙂

Minden jót neked is:)

2017. ápr. 2. 17:56
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, lett itt 1 baratom, azóta is kb 5 ève tartjuk a kapcsolatot.
2017. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Juj de jó😊😁
2017. ápr. 2. 18:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán, néhány levél után abba szokott maradni 21/f
2017. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet. Csak mivel én leugatom a gyökereket, van pár kötsög, aki lepontoz. De nem gond, ők nem tudják meg, mekkora szívem van. :D Viszont vannak, akik tudják, hogy nagy. Szóval lehet barátkozni, csak legyél óvatos, sok a beteg, aberrált ember itt is, mint az életben. 29F
2017. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem is lehet itt barátkozni, csak nagyon nehezen, bár alapjában véve ez nem is olyan oldal, és tényleg sok a fura ember.

Amit még én vettem észre, hogy mivel itt tök független emberek "találkoznak" egymással, gyakran érdektelenségbe fullad a beszélgetés. Nem ismered a másikat, jó esetben minden érdekel a másikban és ha nincs gyorsan valami közös téma, akkor 1-2 nap után nem ír vissza senki. Én az eddigi 4 évem alatt maradandó barátságot nem kötöttem, a legtöbb amit beszéltem valakivel, az 2 hónap volt.

Szóval szerintem szerencse kérdése hogy ki talál rá a másikra. Én még várok, hátha.

22/f

2017. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kettő is, mindkettejükkel rendszeresen találkozom. :)

28/N

2017. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szoktam levelet valtani kerdeseikkel kapcsolatban kerdezokkel, de barati viszony csak 1 lannyal alakult ki 3 eves gyikes karrierem alatt. :D viszont vele mar talalkoztunk is, pedig nem is ugyanabban az orszagban elunk, gyakorlatilag 1300 kmre vagyunk egymastol, es megis surun beszelunk, majd nyaron talalkozunk megint :)
2017. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!