Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nehéz és rossz. Mit tegyek?...

Ez nehéz és rossz. Mit tegyek? (lányok)

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nagyon bosszant (vagy nem is tudom milyen szóval lehet ezt pontosan kifejezni) de az van hogy az osztályban a lányok közül szinte mindenkinek van pasija (vagy facebookos barátja) de nekem nincs.

7.es vagyok, 13 éves és tudom korai ez, de nagyon rossz hogy mindenkinek van meg hogy mondják hogy hol voltak meg ilyesmi. Nekem még egy fiú is a szemembe mondta hogy fujj de ronda vagy...

és ez annyira szarul esett

meg az egyik lány osztálytársamnak már tavaly is sok barátja volt, pedig akkor aztán még tényleg eléggé ,,kicsik" voltunk hozzá (hát még most is de min1)



2017. ápr. 7. 18:25
 1/3 SZOTYEE8 ***** válasza:
Szia Nem kell adni mások véleményére ne törödj a sok hülyével az a lényeg te milyennek látod magad. Biztos nem olyan rossz a helyzet mint gondolod fel a fejjel!
2017. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyeneken ne aggódj. Ezeknek a kapcsolatoknak nagy része nem is szerelmen alapul. És annélkül nem ér semmit. Ha majd eljön az ideje akkor majd neked is lesz valakid.
2017. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2017. ápr. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!